Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Japonya'da 8.9 büyüklüğünde deprem

dusuncelihayvan

Öne çıkan mesajlar

SeaGle said:

ÖYLE PATLAR ŞÖYLE GÜMLER diye yorum yapman için en azından santralin işleyiş mantığını biraz bilmen gerekiyor. Biz yapamayız bilemeyiz demen için o konudaki bilgi seviyemizin ne olup ne olmadığını da biraz bilmen gerekiyor.

Bilgiye saygı göstermemekten dem vurup bu konudaki mesajlarının genelinde yine kendi bilgimize bok atmak hiç yakışık almıyor abi, çelişkilerle dolu bi adamsın.

Pisuvara işedikten sonra çalışan su dökme sisteminin bile otomatik olduğu bi zamanda akp nin bi adamı bi vana başına oturtacağını ve o isterse sızıntı yapıp istemezse sızıntı yapmayacağını fln hayal ediyosunuz herhalde.

Homer ?
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar her şeyi sabitlemiş arkadaş,bizde 17 ağustos'u merkezinde yaşadık,bir gram akıllanma yok hala hiçbir şeyi sabitlemedik evde.Tek güvencem perde-beton,birde 50 yıl sonra deprem olur kafası.

Hadi kendimi geçtim,babam 3 büyük depreme denk gelen adam,3tür ölmedik daha da ölmeyiz kafasında o da.
Kocaeli'de evlerde sabitlenen yegane şey gömme dolaplar.Birde yeni yapılan yapılarda artık mecburen dikkat ediyorlar.
Ancak 8.9'u görüyorum,birde bize bakıyorum durum hiç açıcı değil hele bir olası istanbul depremi tam bir kaos ve facia'ya neden olur.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...