Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nazi Almanyası Forumu

General2

Öne çıkan mesajlar

İyi günler dilerim. Nazi Almanyası ile ilgili bir forum sitesi kurdum. Forumumuz, Nazi Almanyası döneminin tüm ayrıntılarıyla tartışıldığı, tarafsız bir tarih forumudur. Türkiye'de Nazi Almanyası dönemini konu alan en kapsamlı site olmasının yanında bu konuyla ilgili tek forum sitesidir. Sizi de aramızda görmekten şeref duyarız. Forumu takip etmeye zamanınız olmasa bile sadece üye olmanız benim için bir onurdur. Forumun linki aşağıdadır:
Sosyal ağlarda paylaş

Nazilerin uçan daire ürettiği yazılmış, demek Hitler gerçektende ayın karanlık tarafındaki base'de yaşamaya devam ediyor. 1945'de ilk protatipi ürettiğini varsayıp 19'u içinden çıkartırsak, sonra kalan 45'in içindeki 4 ve 5'i toplarsak ne elde ederiz: dohuz.
http://www.top10ufo.com/photos/albums/userpics/10001/hitler2.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bazı almanyasından silahlardan politikalardan generallerden araclardan tanklardan konuşucaksanız bi yandan sovyetlerden ingilizlerden finlandiyadan çeklerden fransızlardan japonlardan amerikalılardan bahsetmezseniz olmaz.

yoksa tartışmalar konuşmalar cok yavas ve tak acılı gecer.

bunu siyayi bakış acısı diye sölemiyorum.

t34'tek bahsetmeden pak'ın gelişiminden bahsedemezsiniz mesela, bunu sölemek istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...