Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

leadman'in banlanması

kumathros

Öne çıkan mesajlar

Mongoose said:

şimdi yazıya göre sadece 1-2 aydır patiicktesin burada aslında amaç kişiler konu sahiplerini yada post atanları trolleyerek rage yaptırmaya çalıştırmaktır

örnek olarak sen banlanmışsın demin burada bazı kişiler iyi olmuş küfür edilmemeli diyerek seni misillemiş eminim ki birazdan gene rage atıcaksın burada :D

işte bu oltaya düşersen en fazla 1-2 gün kalıyorsun sitede bende

benimde banlanma sebebim hp ile mahkemelik oluşum ve bu olayı savundugum için hpyi kötülemekten ban yedim gelme böle şeylere

klasik paticik.com tanıtıcı mesajı nerde kaldı diye merak ediyordum ben de :D rage'lik bir durum yok, konuşuyoruz yalnızca. ayrıca keşke daha önce banlanmış olmanı da sana karşı kullanabileceğimi düşünüp açıklama yapmak zorunda hissetmeseydin.
Sosyal ağlarda paylaş

Horcrux said:

Rütbe tutkusu hayatin her noktasinda var. Garipsemek garip bence.

Abicim iş olur kariyer olur sana daha iyi hayat sunar falan bunu garipseyen yok zaten. Ama onla bunun alakası yok. Tamamen sanal ortamda karizma yapan ergen mantığı. Ha yaş farketmez 50sinde hala böyle saçma işlerden vazgeçmemiş insanlar var. Yada çıkıp bir liseli şurda madalya için yırtınsa eyw derim yaşına uygun davranıyordur ilerde bırakır falan.
Sosyal ağlarda paylaş

bir insan foruma üye olduğu 1.5 aylık süre içerisinde 2 bölümden banlenip, bir kaç kez bu adam ne zaman komple uçurulacak diye adı geçiyorsa moderasyon bölümünde; bir de imzasını küfürle süslüyorsa, o arkadaşın yörünge dışında yeri şüphesiz ki hazırdır.

azrailiniz konuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...