Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

satılık WOW + Steam hesabı bir arada (Battlefield Bad Company 2)

janken150

Öne çıkan mesajlar

Oyun manyağı olacaksınız!

EU'nun en kaliteli ve kalabalık RPPVP serverında (hakkaten RP yapılıyor) yeni dinglemiş 85 ret/prot pala Gileonard (Defias Brotherhood-EU).

http://eu.battle.net/wow/en/character/defias-brotherhood/gileonard/simple

Fazla gold'um veya item'ım yok gördüğünüz gibi, onu da siz kasacaksınız. Bu acc yalnızca Cata'yı yeni baştan öğrenmek isteyenler için. Forumda kasılmış charlarıyla acc'larını satanlar da var, isterseniz onları da alabilirsiniz. Acc'ı Battle.net'ten yaklaşık 2 ay önce aldım, ilk sahibiyim. Cata'yı görmek istemiştim. Ama bu 3.cü WOW maceramda artık WOW'dan cidden sıkıldığımı farkettim ve item kasmaya falan mecalim kalmamış. Bir de yazın yurtdışına gitmeyi planlıyorum, laptop'ımı da satıyorum, elimden geldiğince para kasıyorum şu an :D

Şimdi alırsanız 14 Mart'a kadar aktif subscription'ı var account'un.

Yanında hediye olarak tüm silahlar ve upgrade'leri açık olan yanlış hatırlamıyorsam 33. level asker sahibi olduğum Battlefield Bad Company 2 içeren Steam account'ımı da vereceğim.

Fiyat 85 liradır, daha fazla düşemem. Zaten sıfır WOW+CATA bu fiyattan pahalıya geliyor. Garanti bankasındaki hesabıma EFT veya Havale yapmanız için IBAN vereceğim. msn: [email protected]

Not: SATIŞI Sahibinden.com GÜVENLİ E-TİCARET İLE DE YAPABİLİRİZ. Sizin de içiniz rahat olur benim de.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
escape said:

sadece 70 liraya mı ihtiyacın var. vay anasını çok paraymış.

kimse almaz abi bu forumda. forumdaki adamların %80 i işsiz.
oturup kendim kasarım abi der almazlar.

Bomboş account alayım desen 120-130 TL falan eder, sırf son expansion 70 TL zaten, içinde karakter var bir de. WoW oynamayı düşünüp de accountu olmayan yok sanırım esas problem o :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...