Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir çılgın kız

Bella

Öne çıkan mesajlar

"roket adam" said:

olitere said:

Bella aşk meşk konularında biraz odun bir insan olduğundan ben çocuktan hoşlandığını zannetmiyorum sdf

Sadece sdf eklemek için edit yaptın. Görmedim sanma. Bella o çocuğa aşık, sana bakmicak oliterelelli.

sen de amma şüpheci çıktın be abii. yaşasın ben de kendimi tek sanıyordum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:
e çünkü çok komik.
ben kendimi o duruma sokmam.

İçten içe aşık olup hoşlandığı erkek bişi yapsın diye can atan, herif kızın sevgisinden emin olamadığı için (malum kızlar kendini "o durum"a sokmamak için bişi yapmıyo hiç) hareket etmeyince de "odun la bu, aşktan ne anlar" deyip sevgisini kenara koyan tipik Türk kızlarının dünya kadınlar gününü kutlarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Zep said:

Kiz bence gerizekali facebooktan yazmasi ustune bide tel alip cocugu darlamasi fln.cocukta safmis gerci bi hayirdir bilader sikintin nedir diyememis

olay şu. gerizekalı da olması değil " başarabilecek miyiz" falan demesi komik baya.
anlayamayanlar şurdan birşey kapar umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

Zep said:

Kiz bence gerizekali facebooktan yazmasi ustune bide tel alip cocugu darlamasi fln.cocukta safmis gerci bi hayirdir bilader sikintin nedir diyememis

olay şu. gerizekalı da olması değil " başarabilecek miyiz" falan demesi komik baya.
anlayamayanlar şurdan birşey kapar umarım.

Ee bende onu diyorum iste kiz gerizekaliymis
Sosyal ağlarda paylaş

Şu erkek-kız yakın arkadaşlığı olayına da hastayım. İki tarafın da boşta olduğu ilk fırsatta bozuluyor. Bozulmuyorsa da iki taraftan biri diğerini beğenmiyor oluyor genelde. Kız tarafı beğenmiyor-sevmiyorsa bile oturup kıskanıyor falan. Saçma sapan bir şey çıkıyor ortaya gördüğümüz üzere.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...