Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Doom 3 u ne kadar korkutucu buldunuz??..

Eks

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
said:
arcane, 05 Eylül 2004 02:22 tarihinde demiş ki:

korku oyunu olarak da anılmak istenilen oyunlar senaryoya daha bi abanmalı diye düşünüyorum..

+1[signature][hline]"http://www.paint.canavari.com" Anneni boya-babanı boya-arkadaşını boya kedini boya-köpeğini boya-kuşunu boya-balığını boya-mod'ları boya vs.

-Micheal Jordan mı ???
-Hayır cormadım

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...
Sosyal ağlarda paylaş

başlarda biraz tırsıyosun. (8/10)
shotgun'ı aldıktan sonra yarılanıyo. (4/10)
2742. kere yerden aldığınız item'ın arkasındaki bölmeden börü çıktıktan sonra gene yarılanıyor (2/10)
bi yerden sonra "aha şindi arkama teleport edecek... eveeet... bödöf..." şeklinde bi warrior instinct geliştirdikten sonra da olay bitiyor (0/10)

benim en tırstığım oyun Alien vs. Predator :-o ama marine oynicaksınız... :) kaçkere neden kendimi öldürme opsiyonum yok diye düşündüm :) hele ilk alienlarla karşılaşana kadar oyunun korku faktörü 10/10. hareket sensöründeki bi bip sesi yüzünden mouse'u fırlattığımı bilirim. Lovecraft'ın dediği gibi: insann en güçlü duygusu korkudur, en güçlü korku da bilinmeyenin korkusudur.(ya da öyle bişey işte :))[signature][hline]The search for an ultimate, unifying explanation for all things is a fruitless endeavor, a step in the wrong direction. This is why, in a universe of chaos, we must constantly adapt.
- Bene Gesserit Azhar Book
Sosyal ağlarda paylaş

Doom 3 hiç korkunç gelmedi. 2/10 falan veririm. Undying ilk başta bile korkutmayı başarmıştı beni , hani bi yerde tutulup kalıyorsunuz bi yaratık elinde zincir sallıyor. Birden karanlık yanınızda beliriyor baya tırsmıştım. Aynalar falanda iyiydi. Undying daha iyi derim.[signature][hline]Demon_of_Hell, 07 Ağustos 2004 21:15 tarihinde demiş ki:
İnsanalrı ne zaman klonlayacak lar acaba? Liv tyler'ı kopyalasak eve salona koysam ne güzel olur
Sosyal ağlarda paylaş

5/10.. ilk 15 dk 8/10 olabilir ama sonrasında o yaratık belirme pattern'ine alışıyor insan ki önceki doom'lar da böyleydi, gizli kapı açılır arkanızdan yok kapıyı açınca üzerinize atlar filan. ilk doom'ları oynarken hazırlıksızsam benzer şekilde korkabiliyorum gene, (ürkmek mi desek yoksa) tabii bunda grafik, ses filan son model olduğundan daha etkili.. :)

normal giderken iyi de bazı yerler cidden korkutucuydu, dümdüz giderken birden heryerin kararıp pentagramların üstünüze üstünüze gelmesi ya da uzaklardan gelen bebek sesleri filan. durup ne yapsam diye düşünüyordum gelecek şey topu topu bir yaratık olduğu halde.. :-p[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

ehe yaw ben bi 15 dakka oynadim sora bilgisayarı dugmesinden kapadım oyundayken:-p
saka bi yana yasım ilerlemisde olsa tırsarım bole seylerden 15 dakka dayanabildim ben oyuna. telsizden gelen bagırıslar cıgırıslar bi yandan da karanlıktan fırlayan zombiler. gerildim yaw[signature][hline]DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay
Necroll-lvl 50 kurbaga suratlı necro-kay
CoH
Sardius-magic/controller-justice
Sardius II-magic/blaster-justice
Sosyal ağlarda paylaş

Beni gayet gerdi kendisi hatta fazlası ile gerdi.
Korktum evet korktumda :=)
yerimden sıçradığımı biliyorum :=P

Elektiriklerin kesilip bir gülme sesinin eşlik etmesi beni germeye ve bir önceki odaya dönüp , ana dur bakim şeklinde tırs tırs ilerlememe yetiyor yane :=)

Ah zaten insan gerçek olmadığını bildiği hiçbirşeyden korkmaz öteki türlü mantıkla giderseniz ki :=)[signature][hline]Hiç kimse beni anlayamaz ,
Hiç kimse...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
EagleEye, 06 Eylül 2004 14:59 tarihinde demiş ki:
bence ürkütücü baya hehe
gerdi beni kapattım oyunu bi 15dk oynayıp
hatta yanımda karanlıktan babası çıksa vuracak olan bonecrusher vardı, ona rağmen yani :P

Ahah eagle da benden 15 dakka dayanbildim:)[signature][hline]DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay
Necroll-lvl 50 kurbaga suratlı necro-kay
CoH
Sardius-magic/controller-justice
Sardius II-magic/blaster-justice
Sosyal ağlarda paylaş

o kdr safsata yaptılar oynarken canım sıkıldı 4/10..Abartıldığı kadar olmadığı için..[signature][hline]Serap Ezgü ile Kadının Sesi[b]
21Temmuz2004 tarihinde İsmail Solmaz(Kayıp İsa Solmaz'ın Babası) ile olan telefon kunusması;
[b]Serap Ezgü:
...12 yaşında çocuk içki ve sigaraya başlamış.Yazık değil mi bu çocuğa..
İsmail Solmaz: İyi..Ben 9 yaşında başlamıştım..
Serap Ezgü:Aferin ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...