Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Siminya - Küresel Keriz

Leadman

Öne çıkan mesajlar

ArtemisiaGentileschi said:

baskın yapmak ya da rahatsız etmek değildi amacım. öyle düşünüyorsanız gerçekten üzgünüm. bu savunma psikolojisi de sayılmaz. bu sadece kendini ifade etmeye çalışma. hoş, objektif bir şekilde bu bloglar okunuyor olsa buna da lüzum olmaz ama öyle değil işte. "bir erkeğe nasıl tecavüz edilir," yazımı sırf başlığına bakıp burada sizlere de gösterme gereği duyan arkadaşım eğer yazıyı okusaydı sanırım böyle bir eylemi gerçekleştirmezdi. söylemek istediğim de bu işte. eğer size ait bir şey hiç ilginiz olmayan bir platformda geyik malzemesi olmuşsa, siz de "noluyo burada?" deme gereği duyarsınız.

her neyse, uzatmanın da alemi yok. kadın blogları genel anlamda güzeldir. ellere servis, siminya, anne ben örtmen oldum, akasyadan, aslisin, banu alagöz, betty puf puf, denizden, halenin haresi, hande öğüt, kim lan bu hayatımın erkeği, la petite mort, müstesna işler, redrospect, zülal kalkandelen benim zevkle takip ettiğim kadın blogları ve sahipleri. hani geyik malzemesi çıksın size ihtiyacınız varsa. bu son mesajım foruma, daha da uzatmak istemiyorum.

teşekkür ederim. saygılarımla.

http://www.mattbrandenburg.com/wp-content/uploads/2008/11/tits-or-gtfo.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

abi hayır yalnız şöle bişi var

kız düz bir şekilde, hiçbişi bilmeyeceği durumda bile bu yazıyı okurken sorun çekmemesi lazım.

http://forum.paticik.com/read.php?62,5429759,page=1#msg-5429801

bi alt mesaj
-arkadaşta ankaralı
yani kütür kütür mesajı ile dalga geçilmiş

bi alt mesaj
-beton karı
karı beton

neydi abi o..
yani kütür kütür mesajı saçmalığı ile dalga geçilmiş

bunu anlamak için jargon-101'e gerek yok ki.
Sosyal ağlarda paylaş

benim erik geyiği anlaşılmıyo ama, haklıymış kız...

erik dediğimiz mürdüm eriği oluyo bacım

millet kütür kütür yazınca bi önceki topikte kütürdetmiştiniz diye

hani sözlük muhabbetine girdin madem, paticik-101 dersi vereyim hayrına

hayır zaten fiesta seks yazınca googlea direk ben çıkıyorum paticik üzerinden
bide böyle bi durumda olmak vurdu beni

vurdu burada mecazi anlamda kullanılmadı.
gerçi kim fiesta seks yazar bilemiyorum da.
Sosyal ağlarda paylaş

cok acayip kafada ya insanlar. "blog yaziyorum" olunca cok farkli cok onemli bisey oldugunu saniyolar.

baslik reklam kokuyo, "erkege tecavuz etmek" gorunce bu ne lan diyorum. okuma istegi oluyo mu? olmuyo. alip linkini vermis arkadas. kiz gelip tesekkur edicegine saldiriyo okusaydi diye.
okumak zorunlu sanki.

dogru duzgun yazin. diger milyonlarca bloggerdan bi farkiniz olsun, 'ki zaten farki oldugu ortaya cikan blogu birakip kitaba geciyo'
okunsun.

farkiniz olsun derken, butun yazdiklariniz "herkesden cok farkliyim" temali olmasin plz
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

SeaGle said:

abi bundan sonra fiesta seks yok, latitute seks var.

oooo işleri büyütmüşsün hacım

standart türk halkı sulandırılmış bi 4chan türkiye oluşumuna hazır değilmiş. bunu da görmüş olduk bu arada.

türkiyeye incisözlük gibisi lazım abi

"NİHOHO OMUAGOYOOM ÖHÖHÖH ZİYARET EDELİM TV LÖLÖLÖ"

bunlara böylesi lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

dur ff yok da buraya bakıyordur.
said:
buradakiler de bizim geyiğimiz caner. sözlük verelim mi adapte olman için? beton gibi demiş erik demiş. cık cık cık. - Artemisia Gentileschi

al düşmen bombe! aman cevap
http://forum.paticik.com/read.php?5,5443905,5452071#msg-5452063

said:
bu son mesajım foruma, daha da uzatmak istemiyorum.

ya bi de kal bence yaa.. bak burası senin de hoşuna gidecek.

yeşil temayı denemeden bırakmam.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
forumunuzun argümanı, eğlence anlayışı, yazan tiplerin yaş grubu zerre sikimde değil. benim blogumun adı geçmişse ne yazıldığını elbette merak ederim. bunun üst level'ı sürekli google'da kendi adını arayan zihniyet mesela, onlar ruh hastası kıvamına daha uygun. ben böyle eğleniyorum. zaten ff'ten bildiğini yazmışsın (sanırım sendin) o zaman nasıl eğlendiğimi de zaten biliyor olman gerekirdi. tam böyle eğleniyorum. dingilleri turnusol kağıdıyla belli ederek.

forumun eğlence anlayışı zerre çükünde olsa dahi anlayabileceğin konusunda şüphelerim var. 3 mesaj arka arkaya beton geyiği dönmüş ve hala geyiğin seviyesi hakkında çıkarım yapamamışsın.

hayır genelleme yapmaktan da nefret ediyorum da, işte böyle böyle gösteriyorsunuz sosyal paylaşım ağı anlayışınızın altında ne olduğunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Garip işte,
cocuk mesaj atmış ne garip mevzular konuşuyolar erkeğe tecavüz etmek falan okumadım ama linki demiş.

cokmu saldırıyolar bu blogcualrada bunuda saldırı olarak algılıyolar.

Geniş geniş konuşan kadınlara karşı tepki olması rahatsız ediyoda, geniş geniş konuşan kadınlar hakkında geniş geniş koşulması neden mutlu etmiyo o zaman.

neden mevzu bi anda cinsiyet catışması olduki anlamadım yanı. erkeklerin yazmaya cesaret edemediği şeyler falan, garip. bizim neden böle bir misyonumuz varki paticik olarak? bütün blgolarda yazılan herşeyi bizim önceden yazmmışmı lazım. anlamadım hiç bişi yanı.

insan celallenebilir sinirlenebilir falan güzel onlarda sorun yok ama, .txt'ye değilde Tumblr'a yazı yazıyosan belliki derdin insanların bi yerlerde yazdıklarını okuması üstüne konuşması etmesidir.
Sosyal ağlarda paylaş

ArtemisiaGentileschi said:

şu artık bitsin ya gerçekten.
"günde 2 şişe şarap içiyorum" başlığında da çıktı bu tarz. bi yerde daha çıkmıştı unuttum. forumu iyice inci sözlüğe cevirmeye calışan troller var ve işin utanç tarafı bu insanlar senelerini bu forumda harcamış kişiler. yapmayın insan olun ADAM OLUN LAN
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...