Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sanal ortamda model giydirme

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

Biraz inceledim o siteyi de giysileri sadece ekliyor ve siliyor öyle özel bir şey yapmıyor gördüğüm kadarıyla, bir çok yolla yapabilirsiniz ^^

Önce temel modeli çekersin sonra tüm kıyafetleri tek tek giydirip aynı perspektiften resimlerini çekmen lazım.Tabi modeli ve arka planlarını transparan yapıp sırf kıyafet kalcak şekilde kırpacaksın, sonra hangisini çizdirirsen üstüne onu giymiş gibi olur.Bi de bazı kurallar olcak tabi mont&ceket tipi şeyi her zaman tshirtlerin üzerine çizdir gibi.

Bu resimleri hazırladıktan sonra "çizdirme" ve menü işini nasıl yapacağın da tuttuğun adama kalmış tabii
Sosyal ağlarda paylaş

virtual model dressing
virtual dressing room

diye aratınca bişiler daha çıkıyor. ama clik clik clik kurulabilecek bişi bulamadım ilk bakışta.. poser vs gibi 3d mannequin üzerine giydirme yapıcak bişiler daha kolay olabilir belki.

emin değilim açıkçası
Sosyal ağlarda paylaş

yani zaten bizim sadece ihtiyacımız olan ablamıza üst ceketleri giydirebilmek. bunun için benden ne istenecek onu merak ediyorum.

en azından ilk çalışma için.

daha sonrasın da müşterinin sitede markanın önünde zaman harcaması için böyle değişik eğlenceli aktiviteler yapılabilir. gözlük pantolon ayakkabı değişiklikleri için.

tabii bize 1 amca 1 yenge modeli lazım olacak haliyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...