Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Teknop ; WD 1TB ve 2TB lık taşınabilir diskler,

tinu

Öne çıkan mesajlar

Yine önce burda haber vereyim dedim, bu gece 00:00 de taşınabilir diskler çıkıcaz sınırlı stok gene, western digital , 1tb ve 2tb lık seçenekler var, ihtiyacı olan varsa bu gece bir baksın.

ürün seçiyoruz yine paticik halkına uygun ürün girersek bu başlıkta duyururum
Sosyal ağlarda paylaş

Fiyat nedir belli mi ?

Uygunsa 2TB'lik alabilirim sanki. Bir de boyut nedir? 2,5" mi ?

Bu arada bi arkadasim "gonderilen mail'leri engelleme zimbirtisi koymamis kekolar, yolluyorum spam'e" seklinde bir yorum getirdi gecenlerde sisteminiz icin, bilginize. =)
Sosyal ağlarda paylaş

önceden fiyat yazamıyorum ama bimeks de indirimde şu an ürünler ve o indirimli fiyatlardan biraz daha ucuz bir fiyata çıkacak.

My Passport Essential SE 3.0 - 2.5" 5400 RPM 1 TB USB 3.0/2.0(Kırmızı)

My Book Essential 3.0- 3,5"- GreenPower - 2 TB - USB 3.0/2.0

WD My Book Studio Edition 3,5" GreenPower, 1TB USB2.0/FireWire800
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Fiyat nedir belli mi ?

Uygunsa 2TB'lik alabilirim sanki. Bir de boyut nedir? 2,5" mi ?

Bu arada bi arkadasim "gonderilen mail'leri engelleme zimbirtisi koymamis kekolar, yolluyorum spam'e" seklinde bir yorum getirdi gecenlerde sisteminiz icin, bilginize. =)

euromsg ile gidiyor tum tanıtım mailleri ve onların sıkı bir sistemi var , isterse direk bu mailleri istemiyorum secse maıl almayacak otomatikman.yanı spam oldugu dusunuyorsa cok basıt bı sekılde cıkabılır maıl lıstesınden , ya gerci üye olduktan sonra gelen üyelik mailini bile spam olarak gönderenler var :)
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Hayir abi oyle degil, adam sisteme uye olacak istegiyle ama site icinde "bana mail gonderme haci" diye secip mail almayabilecek.

Sizin icin daha uygun boyle bir sistem. En azindan onemli bildirimleri kacirmamis olur uyeleriniz.

hee anladım valla zaten gonderdıgımız kampanya maıllerı ısterlerse almayabılıyorlar dıye böyle bir secenek koymamıstık, ama haklısın profil sayfasına mail istemiyorum seçeneğini koymak lazım bunu da yaparız ilk iş olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

simdi girdim baktim fiyatlariniza; piyasadaki en ucuz fiyatlar degil. her spam geldiginde bakiyorum da, nadiren en ucuz fiyat oluyor hatta.

bu tip sitelerin olayi, piyasadaki en ucuz fiyatin ortalama %10 alti fiyat verebilmesi olmali, fakat siz sanirim direk distributorden almiyorsunuz.

bugun ilan verdiginiz iki hdd de daha ucuza bulunabiliyor ereyon'da.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

simdi girdim baktim fiyatlariniza; piyasadaki en ucuz fiyatlar degil. her spam geldiginde bakiyorum da, nadiren en ucuz fiyat oluyor hatta.

bu tip sitelerin olayi, piyasadaki en ucuz fiyatin ortalama %10 alti fiyat verebilmesi olmali, fakat siz sanirim direk distributorden almiyorsunuz.

rekabet aslında bu , mesala dün biz bu fiyatları girerken en ucuz bizdeydı tek tek bütün siteleri kontrol ediyoruz, ürün ve fiyatları belirlerken , fakat sonuçta bu açık bir pazar biz indirim yapınca başka sitelerde kırmak adına altına giriyor, yani sonuçta bunda karlı çıkan alıcı oluyor :) bu harici diskler cok fazla talep gördüğü için ciddi bir rekabet var fiyatlarda

Hatta bazı siteler , ellerinde stok olmadığı halde sırf fiyat kırmak adına ürüne indirim uyguluyor, ürünü aldığında tedarik süreleri uzuyor ve sonunda iptal ediyorsun ürünü yada onlar kusura bakmayın diye iade ediyorlar fakat paranı en az 15 20 gün yatırıyorlar içerde, yani zorlu bir pazarda yarışıyoruz biz , işini doğru yapan sitelerle sahte indirimler uygulayan siteleri iyi ayırt etmek gerekiyor, markafoni trendyol gibi sitelerinde elektronik pazara girmemesinin sebebi bu!
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

Satışı baltalamak gibi olmasın ama Fizban'a katılıyorum. Hafta içi elektroworldden 1.5 TB Western Digital My Book ESS 3.5 inch'i 219 liraya aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban +1
dün teknoloji meraklısı bir arkadaşımın evindeydim. hdd bakıyordu aa dedim gel bak şöyle bir site var , teknop'u açtım. istediği ürünler olmamasına rağmen , gel bir de vatandan bakalım dedi. abi açtık vatanı da , vatan daha ucuz. hatta vatanda düne özel sadece internet mağazasında kdv indirimi vardı. onu da ekleyince yüzde oranında zaten ciddi bir fark oluştu.

kapa kapa dedim arkadaşa , ne diim.
Sosyal ağlarda paylaş

doğrudur bir önceki sayfada açıkladığım gibi biz ilk çıktığımız zaman bizde ucuzdu hatta vatanın bayaa altındaydı ardından başka sitelerde indirim yaptı, bu tarz kapışmalar yaşanıyor, sonuçta kazanan müşteri oluyor :)

bu arada birileri oyun çıkmıyormusunuz demişti, bir tane ps3 oyunu çıktık formula1 2010 54 TL bandrollü, bu hafta yeni ürünler çıktı ,

mesala şu an sitede
LOGITECH ClearChat Wireless Headset
wireless kulaklık var , vatanda kdv dahil 260 TL
aynı ürün şu an biz satıyoruz : 189 TL
http://www.teknop.com/urun/239/clearchat-wirelles-headset

teknoloji ürünlerinde bu tarz farklar anlık yakalanabiliyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

yeni kampanya yayında , yeni diskler eklendi,

WESTERN DIGITAL ELEMENTS 1TB 3.5" 16MB USB 2.0
WDBAAU0010HBK-EESN

Teknop Fiyatı :124 TL KDV dahil

WESTERN DIGITAL ELEMENTS 1.5 TB 3.5" 16MB USB 2.0 WDBAAU0010HBK-EESN

Teknop Fiyatı :147 TL KDV dahil

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...