Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of REalms 2

Narstil

Öne çıkan mesajlar

said:
Volfied, 03 Ağustos 2004 21:01 tarihinde demiş ki:
bence dunyadaki basitligine oraniyla guzellige gore en guzel oyun

budur bence de.[signature][hline]dark-dr, 30 Temmuz 2004 02:54 tarihinde demiş ki:
yani bi sekilde dogru zamanda dogru davranmamiz gerektigini cikarabildik biz de bugune kadar hayattan. detaylarda sikinti cekiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
daha ilk pc im olmadan aldığım ilk oyundu lords of the realm 2 theme hospital la birlikte, hala hastasıyım oyunun, ama lords 3 ile batırmışlar , oyun yarım yamalak gibi bu arada haberiniz olsun ona benzer knights of honor diye bir oyun çıkacak ben şahsen çok ümütliyim o oyundan bakalım göreceğiz
linki
Knights of Honor[signature][hline]try not.
do.
or do not.
there is no try.

[Bu mesaj Jo_jixu tarafından 18 Ağustos 2004 09:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bence bu oyun zamanının iyi oyunlarında birisi oynamaktan sıkılmadıgım ouynlardan biriydi
cd si absuk bi nedenden dolayı elimde yok artık
ama zati win98 win95 isstiyo xp de çalışmaz sanırım neyse tarihte yerini aldı adam gibi lords3 ü yapsalardı güzel olacaktı[signature][hline]:))) !!!
........................
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Narstil, 21 Ağustos 2004 21:50 tarihinde demiş ki:
Valla bence bu oyun zamanının iyi oyunlarında birisi oynamaktan sıkılmadıgım ouynlardan biriydi
cd si absuk bi nedenden dolayı elimde yok artık
ama zati win98 win95 isstiyo xp de çalışmaz sanırım neyse tarihte yerini aldı adam gibi lords3 ü yapsalardı güzel olacaktı

yaptılar ama büyük bir leke sürdüler seriye yazık oldu[signature][hline]try not.
do.
or do not.
there is no try.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bu oyun Cd siyle var. İlk 1 i bitirdim ardindan 2 ci cikar cikmaz aldim onuda bitirdim .O kadar guzel bir oyundurki oyna oyna bikmazsin. . Zamaninda 4 milyona aldim orjinalmi değilmi bilmiyorum ozamanlar kopya cd yoktu tabi.

İddia ediyorum kimse beni yenemez Lords of Realms 2 de :)

Multisi varsa kapisalim[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Wicked Nefhir Darv'el
Sosyal ağlarda paylaş

ya tek bişiy dicem underdogs a dua et de kıl oldum oyunu çekmiorum ehe, 2. bi JK vakası olurdu yoksa
kısacası : her türlü :P[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Still in the Garden Of Eden you gullible b****.
dra : yenge yap gel diosun da 0.5lt su ismarliim desen 1.29$
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...