Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nereden bulunur bu Dc Universe Online?

misroiz

Öne çıkan mesajlar

sen ve o aynı düşünmeyebilir, zevkler ve renkler olayı. koleksiyon yapmak istiyordur, oyle odasının bir köşesinde koleksiyonu vardır. nasıl bazıları kitapları koyar/dizer ve bundan zevk alır, hoşlanır diğer insanlar da bunu cd ile yapar. bazısı dvd yapar bazısı oyun bazısı da müzik. hem belki internetten indirmek icin de uğraşmayayım demiştir bunların yanında? (yada kutunun icinden güzel şeyler çıkıyordur bilemedim)

yani böyle, şahsen benim de böyle bi koleksiyon anlayışım var ama steam de :F (fakir koleksiyonu bu biraz daha eheh)
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun piyasada yok bildiğiniz gibi,kendime aldım aslında ama wow'dan çıkıp tekrar bi mmo'ya girmek istemediğim için hiç bulaşmamaya karar verdim.Neyse bende steam'den oyun alıyorum arada ama şöyle bi durum war bilgisayar formatlandığı zaman her seferinde tekrar indirmek ızdırap geliyo..Herneyse,isteyen varsa pm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
mrgorgun said:
bende steam'den oyun alıyorum arada ama şöyle bi durum war bilgisayar formatlandığı zaman her seferinde tekrar indirmek ızdırap geliyo..

Abi, oyunun üzerine sağ tıklayınca backup diye birşey çıkıyor. Güzel bir özellik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...