Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Swordman'ler Buraya

MOSAD

Öne çıkan mesajlar

Uzun süredir bu oyunu oynayan ve deneyimli bilgili arkadaşlar..!
Bir swordmande statları ve skilleri neye göre dağıtmalı, nelere ne kadar vermeliyiz fikirlerinizi ve önerilerinizi paylaşır mısınız?
Çok geç olmadan hatalarımız varsa bizde ona göre düzeltiriz.
Ben şu anda Swordman 17/12 lvl bir karakterim. Stat dağılımım aşağıdaki gibi;
Str 16+1
Agi 12
Vit 14+1
Int 4
Dex 10+1
Luk 4

Skill Dağılımım;
Basic Skill 9 (doğal olarak)
Sword Mastery 1
Two-Handed Sword Mastery 5 (çift el kılıç kullandığımdan buna yüklendim)
Increase HP Recovery 1
Bash 3
Provoke 1

Fikirlerinizi ve önerileriniz bekliyorum...[signature][hline]www.atletizm.net
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle two-hand sword kullancaksan vit ver yani şöyle bi str 30 vit 65-70e kadar çıkar ki kolay kasabilesin. Agiye daha fazla verme uzuuunca bir süre. Two hand mastery 10 hp recovery10 bash 10 provoke5 endure 1. Bunlar da job 40 a kadar olan skillerin 40da zaten knight olursun. Stat konusunda her zaman agi/vit hangisi senin charına göreyse onu yüksek tutcaksın. 30str-60vit güzel mesela sonra 40str-70vit 50str-80vit şeklinde arada yavaş yavaş kendind eksik gördükçe dexe verebilirsin. Knight olana kadar çok yavaş vurursun ama önemli değil sakın agiye verme knight olunca twohand quicken var.[signature][hline]7x/4x Swinger Rogue
Others cannot understand and some watch with fright, but in reality, if he gets mad, nothing in sight can be considered safe.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Hmm vit olcaksan spear a dön derim. Gerçekten two handin anlamı yok. Spear=pierce spear boomerang ve brandish spear ama agi olmadığın için two hand quickenın senin için manası yok. Increase hp rec i 10 la hemen çok işine yarar.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Benim gibi pure vit git bu charı sil ister 9str 9agi 9vit yada
9str 9agi 5dex 5 vit basla(Ben böle basladım) daha sonra vit aban ben vit 60 yapıcam sonra dex en azından 25 flan yapıcam sonra yine vit str gerı kalcak ama onuda 70e kadar halledıcem önemli olan saglam olmam bu arada ben spear yapıyorum lance knightlar cok saglam pvp de git 4 slotlu pike al 1 hydra 3 mummy tak yeterlı tabı bunlar para isteyen seyler herneyse mosad statsları cok dagıtmıssın bence sıfırdan basla zaten daha 17sin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...