Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

P.A.T.I'ye logo

elvyn

Öne çıkan mesajlar

Aslında bir armamız var yarın imkan bulursam buraya postlarım, onun üstünde değişiklik, düzeltme yaparız.

İsmimiz Paranormal Activity Termination&Investigation olarak değişmiştir arkadaşlar.

Saolasın Horace. :horace:[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de aslında çok yeni katılmakla beraber acaba bu çok amerikan çağrışımlı göğüs logosunun değişme olasılığı olup olamayacağını sormak istiyorum.

Önerim hayvan patisi veya insan elidir.

Gerçi teknik olarak değişip değişemeyeceğini bilmiyorum, belki de kuruluşta seçiliyordur ve bir daha değişmesine izin verilmiyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sostizm, 02 Eylül 2004 14:11 tarihinde demiş ki:
Ben de aslında çok yeni katılmakla beraber acaba bu çok amerikan çağrışımlı göğüs logosunun değişme olasılığı olup olamayacağını sormak istiyorum.

Önerim hayvan patisi veya insan elidir.

Gerçi teknik olarak değişip değişemeyeceğini bilmiyorum, belki de kuruluşta seçiliyordur ve bir daha değişmesine izin verilmiyordur.

Alman desek? :)

Maalesef logoyu değiştirmek için süpergrubu dağıtmamız lazım. :( Bakalım inşallah publish 2 ile bu değiştirme işlemi gelir)[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...