Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

P.A.T.I'ye logo

elvyn

Öne çıkan mesajlar

Abi logo çok güzel olmuş da nereye koyucaz ki? Binanın tepesine koyalım ışıklı tabela dönsün dicem, daha binamız yok. :-P[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi sen demişsin laf arasında ben de bi uğraşıyim dedim yani ister kullanın ister binaya koyun ister başka bişey burada
bu logo sizi beklemekte ama, bunu da unutmayın.[signature][hline][b]Abi Çamlıcanın reklamında o köpek nasıl gülüyo ya?[b] - [b]şahsım tarafından[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Şaka diyorum, güzel olmuş eline sağlık. Altına küçük harfle açılımını ekleyebilir misin?

P.A.T.I.
Paragon Assault&Tactical Infiltrators diye...[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

P.A.T.I. yi biraz daha büyütüp küçük yazıyı boydan boya yazabilirsin aslında. Efektli bi denesene nasıl olucak?

Aslında sen bunlarla oyalanmayı bırak da bir an önce oyun başla. :)[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 22 Ağustos 2004 19:48 tarihinde demiş ki:
paranormal activity termination & investigation nasıl :)

Hmmm bak bu olabilir işte. :horace:

Saol Horace, arkadaşların da hoşuna giderse değiştirelim ismimizi.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

P.A.T.I. üyesi arkadaşlar, isim değişikliği için ne diyorsunuz?

Infomuzda gene P.A.T.I. olarak gözükecek ama kendi içimizde "Paranormal Activity Termination & Investigation" adını alıcaz.

Edit: Kimsenin itirazı olmazsa değiştiricem.

[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

[Bu mesaj DA2019 tarafından 23 Ağustos 2004 16:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet.

Bkz. P.A.T.I. ile ilgili açılmış topicler:

1. topic

2. topic

Aratmak istediğiniz konuları özel mesajdan bildirin, ben arayıp bulayım size. Fahri arama motoru görevim bugünden itibaren hayırlı olsun. :-P

Fesat arkadaşlar, motor lafını yanlış anlamayın. Sizin bildiğiniz motorlardan diil, "search engine" işte. :D[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jo_jixu, 23 Ağustos 2004 17:04 tarihinde demiş ki:
oyuna girince /tell devvo (akşam saat 8 den sonra oynuyor genelde hafta içleri) yap yada şu anda güncellenmiş liste var forumlarda guild ta kimler var diye orada captain olan arkadaşlara tell at, online olanlar sana yardımcı olacaklardır

Bu arada gündüz saatlerinde girmek isteyen arkadaşlar mesaj atsın, oyuna girer, süpergruba alır çıkarım.

Evet, işe de yükledim CoH'u, başımız belaya girmesin de...:-P[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...