Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ev yemegi söylesenize bana abilerim...

vaniLLe

Öne çıkan mesajlar

ValhallAwaitsMe said:

Miğdeye gidiş süresi kısa ve rahat...Temiz temiz kalitel 22küsür gram protein daha ne.

kötü 1-2 haberim olucak, kendine boş yere işkence ediyosun. Temiz 22kösör protein gelmez öyle. Sizi kim böyle gazlıyo rocky mi anlamıyorum ya. Hem salmonelladan geberme riskin var hem de miden çiğ yumurtayı sindiremez, %80'ini sindirmeden atar vücuttan. Pişirip yiyelim kaşarlı soğanlı biberli, ateş bulundu okadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

ValhallAwaitsMe said:

Miğdeye gidiş süresi kısa ve rahat...Temiz temiz kalitel 22küsür gram protein daha ne.

kötü 1-2 haberim olucak, kendine boş yere işkence ediyosun. Temiz 22kösör protein gelmez öyle. Sizi kim böyle gazlıyo rocky mi anlamıyorum ya. Hem salmonelladan geberme riskin var hem de miden çiğ yumurtayı sindiremez, %80'ini sindirmeden atar vücuttan. Pişirip yiyelim kaşarlı soğanlı biberli, ateş bulundu okadar.

Herkes farklı birşey söylüyor ama ben vücudumu dinliyorum dostum o yüzden hiç problem değil,ve vücudumda gayet o proteinin sindirilip bana bişiler kattığını söylüyor,salmonella konusuna gelince haklısın ama ona bakarsan heran ölebilirsin lol.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...