Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnsanlık nereye gidiyor

Leadman

Öne çıkan mesajlar

fastreloader said:

Klapaucius said:

Her zaman derim gene diyorum. İran modeli cezalar gelmeli kesinlikle. Tecavüzcünün çükünü koparıcaksın, bir daha yaparsa makattan işkence aleti sokacaksın, aldatan kadını taşlayacaksın falan falan falan. Yok efendim insanlık dışıymış bilmemneymiş geçiniz

bence yanlış düşüncelerinden ötürü senin de kafanı kesmek gerek.

Kesilmez merak etme
Sosyal ağlarda paylaş

Klapaucius said:

fastreloader said:

Klapaucius said:

Her zaman derim gene diyorum. İran modeli cezalar gelmeli kesinlikle. Tecavüzcünün çükünü koparıcaksın, bir daha yaparsa makattan işkence aleti sokacaksın, aldatan kadını taşlayacaksın falan falan falan. Yok efendim insanlık dışıymış bilmemneymiş geçiniz

Kesilmez merak etme

Adam sedat pekerin yeğeni
Sosyal ağlarda paylaş

Klapaucius said:

imouthis said:

Klapaucius said:

görmemelisin

görmemek için ortada hiçbir neden yok diye düşünüyorum. aldatan kadını taşlayacaksın ne ya? hangi devirde yaşıyoruz.

Bir kadın gelip seni beni onu aldatsa zaten dövmekten beter edilmesi gerektiğinde hemfikir olmamız gerekir diye düşünüyorum

isteyen istediğiyle sevişir arkadaşım, sevgilin oldu veya karın oldu diye onun "sahibi" falan olduğunu sanıyosan yanılıyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Klapaucius said:

fastreloader said:

Klapaucius said:

Kesilmez merak etme
merak etmiyorum arzu ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Klapaucius said:

imouthis said:

aldatma olayının altında yatan sebeplere bakmadan taşlayıp öldürelim diyosun yani?

kocam beni dövüyo gerekli ilgiyi bulamıyorum ondan başka bir adama gittim. E ona gitmeden bir de boşanmaya gitseydin

keşke herşey senin söylediğin gibi tozpembe olsaydı türkiye'de
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...