Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yine Baldur's Gate 2 Sorunsalı

Asteroth

Öne çıkan mesajlar

Eğer rogue stone olmadan giderseniz karanlık bi hol var ilerde, bi adım daha atsan sonsuz bi uçuruma düşüyordun hede hede diye msg geliyor kapıyı araştırınca. Galiba kangaxx a gidilen yerin karşısındaki kapı. Yada tanner's house un karşısında. Bu arada ordaki olay gem jump değil, o başka türlü işliyor. Orası planescape portallarına benzeyen bi portal ve anahtarı da rogue stone. Sanırım bi demiplane e yolluyor ve baya zorlu bi savaş var.

Ayrıca patide şimdiye kadar 3 defa multi baldur denedim. 3ünde de illa birileri sorun çıkardı. Şu aralar derseniz eski topiklerden birini uplayın yada yeni topic açın çevirelim yine. Ama adam gibi olsun bu sefer.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Ben başı çekmem bu defa başkası açsın. Ama gamespy arcade'de yapalım. Orada sorun olmuyor hem. Öbür türlü ip araması falan filan. Ama başkası açsın başlık. Eski başlıklar uzun. Sonuna gitmek milleti kasar uğramazlar bile :)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

Mekanı buldum. Bridge bölgesinde. Kilitli bir kapı. Kilidi açın ve tuzak araması yapın (disingrate atıyor) Sonra dalın içeri. Yalnız lich falan var içeride. Beholder ve güçlü bir büyücü. Ama nasıl çıkılacağını bulamadım. Sanırım bir şey gerek ama anlamadım ben. Bilen varsa.[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

yanlışi hatırlamıyorsam ya onların üstünden çıkan bir item ile ya da odadaki bir sandıktaki bir item ile çıkabiliyorsun.
ya da hepsini kesince otomatik açılıyodu :)[signature][hline]Kanatlarım olsaydı bağışlayıcı olur muydum ?
Boynuzlarım olsaydı gülüşümü küçümseyen alevler olur muydu ?
Sosyal ağlarda paylaş

ne gqamespyı be lol

axedice bende varım varsa zaten daha öncekş oyunalrdaad vardım hmmm,sorun çıkaran bensem ühühüh pardon :(

aytrıca artık 256k adslm var ve tavernlarda "you cant rest now"bg
ug ının çzöümünüde buldum galba.[signature][hline]dandirk bi playlisitim
bir iki dostum
biraz umudum
bide uykum var

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solufain, 27 Ağustos 2004 01:31 tarihinde demiş ki:
Mekanı buldum. Bridge bölgesinde. Kilitli bir kapı. Kilidi açın ve tuzak araması yapın (disingrate atıyor) Sonra dalın içeri. Yalnız lich falan var içeride. Beholder ve güçlü bir büyücü. Ama nasıl çıkılacağını bulamadım. Sanırım bir şey gerek ama anlamadım ben. Bilen varsa.

Tam yerini söylesene be adam. Şu binanın yanında haritanın şurasında filanca ev diye!

Bu arada cidden multiplayer yapmayı planlıyosanız ben cafeye yükletip gelebilirim. Necromancer karakterimle gelirim haberiniz ola.[signature][hline]I am the "who" when you call, "Who's there?"
I am the wind blowing through your hair

I am the shadow on the moon at night
Filling your dreams to the brim with fright
Sosyal ağlarda paylaş

Sana göre değil, öyle zaten. Sorcerer varken mage seçmek ayrı bi gereksizlik baldurda. Bu arada yeterli sayıda insan gaza gelirse oyun geceleri olur, cafe mafe zor biraz. Host olabilirim, oyun hala yüklü bende. Yanlız tob ve en son patch de var. Sorun çıkartanlar derken de senden bahsetmiyordum dogmeat, "haööe dalıyorum sana benim char seninkini döver hebaö" ler ve 2 gün gelmeyip 1 gün gelmek sorun oluyor.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah lordum leydim takılamadık hiç çünkü jaheriayı kimin tavlyacağını fln tartıştık bide ben loot yapsanıza tüm yükü ben taşıyom laayn dei bağırdm onalr tınlamdı sonra parasız kaldılar bide jahieranın bitek ana karktere baktıını görünce "olm bende tanrının oğu olsam banda tüm karılar yavşar"gibi bi konuşma geçti bi ara bide buglarla tepiştik souncat bolca orc gestik eğlendik.[signature][hline]dandirk bi playlisitim
bir iki dostum
biraz umudum
bide uykum var

Sosyal ağlarda paylaş

Oynuyozmu? DOgmeat geçen defa olmadıydı bende o zamndan beri Gamespy'a vurdum kendimi. Ufak tefek oynuyorum orada. TOB lazımsa yükleriz. Onu yüklememiştim ben. Ama adam gibi yapacaksak. Bu arada Axedice nasıl anlatayımki? Orada aşağıya doğru inerken kilitli kapılardan biri işte. Dene hepsini. Toza dönüşürse bir karakterin bilki kapıyı buldun :)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Da işte Leathas öyle pmden ulaşıp server açınca bi seferlik oluyor, biz adam gibi devam eden bi oyun istiyoruz. Diyosan her akşam gelin oynarız, yeni bi konu aç bununla ilgili. Ayrıca madem bow a gidiyosun archer ol warrior nedir?

Bide eğer oyun olursa rangercleric olacağım. Bu akşam 12den önce gelemem.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .

[Bu mesaj axedice tarafından 27 Ağustos 2004 18:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bard oynarım ben genelde. Yada Paladin mage falan olurum. Bu arada evet. İlerleyen bir oyun olsun. Ve gece 12 civarıdna başlasın. Gündüz vakti zor oluyor[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...