Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift: Old Class Grumpies (Pati Guild) (Sagespire - EN PvP)

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Ventin eksikleri olabilir TS3'e gore ancak ses kısıklığı problemi vente özel olması mümkün değil arkadaşlar,

1. ventrillo'da karşınızdakilerin sesini autogain esasına göre dengeleyen sistem var, onu açın bu bir, böylece herkesin sesi otomatikman çok benzer bir seviyeye gelicek.

2. Ventrillo'da overlay desteği var, oyun oynarken kim konuşuyor, hangi channela kim girdi onu oyun oynarken görebiliyorsunuz. (Hayır TS3'de de olabilir, ben görmedim gerçi, Mumble'da bu destek gayet iyi bir şekilde var örneğin)

3. a. Windows 7 ve Vista kullanıcıları, sistem mixerını kullanarak rift ve ventrillo sesini farklı seviyelere ayarlayabilirler

3. b. Oyun ve uygulama ayarlarından da aynı şeyi yapmak mümkün. Rift'in sesi 50% cıvarında bende, Ventrillo'nun inboundu da uygun bir şekilde arttırılabiliyor, böylece en ideal seviyeyi ayarlayabiliyorsunuz. Bunun en iyi çalışması için 1. adımı uygulamanız çok daha iyi bir sonuç almanızı sağlıyor

NOT: İnsanların vente girmeme sebebinin vent'in kullanışsız ya da işe yaramaz olması olduğunu hiç sanmıyorum, girmeyenleri suçlamak değil amacım, ama doğruya doğru şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

@Mithat: Yaw ben Kanuni'nin resimleri görmemiştim o ne yahu, bi de utanmadan basarız evi bak filan diyip duruyoruz ne basması abi, Kanuni'den at bi tane mahallenin ortasına nükleer bomba gibi direk, patlatsın gitsin ortalığı.

Ahaha beni bi alttaki pokemon gibi evrim geçirmişsin lafı bitirdi yalnız, halen yarılıyorum burda.

NOT: Kanuni'ye selam saygı vs, artık forumlarda ne derse destekliyorum, canıma susamadım ben, Kanuni diyosa doğrudur direk
Sosyal ağlarda paylaş

@YUNUSEMRE:
Vent Auto Gain ayarı:
1. Setup, Voice tabı
2. Sağ üstte "Use directx" seçiliyken "SFX"e bas
3. Sound Effects'ten "Compressoréu sol tarafa ekle
4. Compressor'ün ayarlarından:
a. Gain: 10 cıvarı
b. Attack: 10
c. Release: 500
d. Threshold: -30
e. Ratio: 100
f. Pre Delay: 4

hayırlı olsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

Allah belasını versin 2 haftadir ekran kartini bekliyordum,evde bulamamişlar geri gonderiyorlar Almanyaya :(
Oyuna giremedigim 2 haftayami yaniyim,ekran kartına bidaha odeyecegim kargo parasinami yaniyim bilemedim.

Bide ptt ye sovuyorlar,adamlar hiçdegilse evde bulamayınca kapının onune birakip gidiyorlar sadsadsa
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:

Dark_Soul said:

Bide ptt ye sovuyorlar,adamlar hiçdegilse evde bulamayınca kapının onune birakip gidiyorlar sadsadsa

Ohaa! Yoksa benim box geldi de birimi aldı gitti o zaman lol

ne zaman aldın shoptodan :)
ben geçen çarş aldım pazartesi geldi
Sosyal ağlarda paylaş

valla ptt ile ilgili bir anımı anlatayım da heycan katsın.

lens siparişi verdim e bayden. ptt getirmiş, zili çalmış, annem kim o diyince (en üst katta oturuyoruz), "postanız var gelin alın" diye apartman kapısına bırakıp gitmiş. helal.

bi iki sene önce de evde kimse olmadığında posta kutusunun oraya bırakıp gitme durumu olmuştu arkadaşta.
Sosyal ağlarda paylaş

t2a zamanlarında doyouwantit miydi neydi oradan uo box sipariş etmiştim. bi akşam apartmanın kapısından girdim bi baktım posta kutularının üzerinde bi uo t2a cdsi dik vaziyette bana bakıyor. allahtan yürümemiş dedim aldım.

olur yani böyle şeyler. posta kutularının üzerine iyi bakın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...