Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift: Old Class Grumpies (Pati Guild) (Sagespire - EN PvP)

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Oyun daha 4 martta piyasaya sürüldü.Bugün daha 5. gün beyler.Biraz kendimize gelelim bence ve sabırlı olalım.Kanuni için söylemiyorum bunu istediğini yapar onun parası onun oyun keyfi.Daha 5 günlük oyundan çok fazla şey istiyoruz hepimiz.Biraz vakit geçsin bakalım şöyle en az 200-300k player lvl 50 olsun ondan sonra görücez Trion neler yapacak.

PvP de bencede değişmesi gereken şeyler var.Özellikle ranged classların bukadar fazla olmasıyla mlee'lere codex gibi wflerin işkence haline gelmesi mesela.Sabredelim biraz hallolur.Wowdan daha kötü ve daha dengesiz olamaz hiçbir oyunun pvpsi.Bu yüzden pek dert etmiyorum şu anlık....
Sosyal ağlarda paylaş

Kaçınılmaz sondu maalesef Kanuni için,
O kadar acele etti ki. Gördüm ettim diyor. Daha oyuna ek BİRTANE BİLE dungeon eklenmedi, BOSS gelmedi adam gibi, LORE ilerlemedi ve(hadi headstartı da katayım) oyunun 2. haftası. Tey tey...
Guild olmayı maalesef anlayamamışız. Community olmanın getireceği ekstraları es geçmişiz. GG.
Allah kolaylık versin.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

Kaçınılmaz sondu maalesef Kanuni için,
O kadar acele etti ki. Gördüm ettim diyor. Daha oyuna ek BİRTANE BİLE dungeon eklenmedi, BOSS gelmedi adam gibi, LORE ilerlemedi ve(hadi headstartı da katayım) oyunun 2. haftası. Tey tey...
Guild olmayı maalesef anlayamamışız. Community olmanın getireceği ekstraları es geçmişiz. GG.
Allah kolaylık versin.

tam uzun bir mesaj yazacaktım ki azmi'nin bu mesajını görünce duraksadım. aferin azmi zaa
Sosyal ağlarda paylaş

bu kadar eski bir mmo cudan, yasi ilerlemis birinden hic beklemiyordum rift deki bu atakligini, e artik ogrenmistir herhalde hardcore luk degil, beraber ama noob luktur onemli olan diye.
Valla sasirdim.. 25 yaslarindaki eski ben olsam, Necati gibi firlayip gitmistim eminim,ama bunca yil bana tam tersini ogretti. Gunde 3 -4 saat belki oynayabiliyoruz, lvl 20 lerdeyiz ama DELI EGLENIYORUZ, izin alayim oyun oynayayim diyorum o kadar hosumuza gidiyor.

Uzuldum Kanuni, eq2 den sonra bir kere daha oyun oynariz beraber diyordum, yalan oldu galiba :D
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:

PvP de bencede değişmesi gereken şeyler var.Özellikle ranged classların bukadar fazla olmasıyla mlee'lere codex gibi wflerin işkence haline gelmesi mesela.Sabredelim biraz hallolur.Wowdan daha kötü ve daha dengesiz olamaz hiçbir oyunun pvpsi.Bu yüzden pek dert etmiyorum şu anlık....

oyunda melee class mı var ki benim gibi ne olursa olsun range oynamam diyen 3-5 maldan baska?:)uzun lafın kısası classlar ciddi derecede denge istiyor.

valla lvl 50 de bayabilir dogrudur sürekli aynı seylerin tekrarlaması falan. ama ne bilim mesela aksam biz 4 kişi 5 defiantla kapıstık baya bi. biz onları gankladık önce sora onlar bizi derken 1 saat eglenceli gecti. hic bisi yapmazsanız bile böle actionlar zevkli olabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

narsor said:

hayatımı artık bard ya da sabo olarak surduruyorum WF'lerde, baktım healer yok, olunce bard oluyorum, bakıyorum yok dmg az, sabo oluyorum, eglenceli is direk :) WF boyle olmali iste

wf içinde değiştirilio mu soul yauw oo iyiymiş o. 3. soul'u da alıyım da healer girerim bende belki gerçi mage ne kadar heal layabilirse wf yi
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

para harcamiyo iste, oynamis, zevkini almis, daha oynamicak, neyini anlamadiniz, veya neyi savunuyosunuz.

su 1

amma abartmissiniz ? bazilariniz oyunlarin verdigi hedefleri, bazilarimiz kendi hedeflerini oyunlarda gerceklestirir. nedir bu bir seyler ogretme ve hata yaptigimi soyleyen yazilar nedir bu rage :)

sizlere ne oldu anlamadim ki ?

community guild diyorsunuz da guild sitesine ne yazmisim bir gorelim :

by Scalanova on 28 Feb 2011 08:38 pm
akliniza gelen ve gelmeyen her turlu mmo yu oynadim.

hic birini uzun sure oynamam. high endi gorurum 3-5 raid girerim ne zamanki rutine bagliyor oyun kacar giderim.

demisim ? daha neyi tartisiyoruz ?

fantasy bir mmoda uzun sure gecirmem, yeterince gecirdim cunku, alacagim ve verecegi belli.

sizlere iyi oyunlar dilerim , ne kadar guzel iste hep beraber egleniyorsunuz ama bilip bilmeden herkesi kendi gozunuzden gormeyin. keyfim buydu bu oyunda, saolsun yaptim bitti gitti.

high end manyagi olsam wow oynarim.
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre: evet aktif olarak sana biri saldirmadigi ya da sen ona saldirmadigin surece degismene izin veriyor. Heal/mana almak icin icecek icebiliyorsan (potion degil), soul da degistirebiliyorsun, wow'da sadece BF baslamadan hemen once beklerken yapabiliyordun aynı isi, Rift'te daha esnek olay
Sosyal ağlarda paylaş

Hah, dun dagin tekinin tepesinde loot bag vardi, guzel loot veriyor, gittim aksam basina torbayi lootluyorum, WF'ye giriyorum, cikinca bi daha lootlayip yine giriyorum WF'ye (bugliydi sanirim, gerci crap veriyodu ama olsun), 3. ya da 4.'den sonra bi bakmisim beni alakasız bi yere teleport etti cikista oyun. Vay bee dedim, GM'ler mi cok cakal, server'mi bugli anlamadim. Ne guzel emiyoduk torbayi :-))))))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...