Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

shéLaM

Miyaw1

Öne çıkan mesajlar

Bella said:

hangi lise bu ya? (Üni olmamasını umuyorum)
neden öyle yazıyosun andaç'a yıllar sonra kendinden utanasın mı var, geyiği de güzel değil ki.

hocam içmii kararttın bi an yoksa bende diğer insanlar gibimi olmalıyım. sınıfta 1 haftadır gözlemliyorum hepsi canım ciğerim bile yazmıyor çok iyi çocuksun çok iyi anılarımız geçti xxx olyını çok iyi hatırlıyorum gibi cümleler kullanıyor. zaten yaptıklarımızı unutçak olursam andaça ne gerek var hatırlamak istemiyorumdur. ben daha çok bunu bir fırsat olarak gördüm. geyik muhabbeti okul bitince bitmiş olcak. bali altın vuruşları yapalım bu fırsatta.

not:küfürlü yazmıcam. öle anladısan başka. normal klasik insancıl kelimeleri kullanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Miyaw1 said:

Bella said:

hangi lise bu ya? (Üni olmamasını umuyorum)
neden öyle yazıyosun andaç'a yıllar sonra kendinden utanasın mı var, geyiği de güzel değil ki.

hocam içmii kararttın bi an yoksa bende diğer insanlar gibimi olmalıyım. sınıfta 1 haftadır gözlemliyorum hepsi canım ciğerim bile yazmıyor çok iyi çocuksun çok iyi anılarımız geçti xxx olyını çok iyi hatırlıyorum gibi cümleler kullanıyor. zaten yaptıklarımızı unutçak olursam andaça ne gerek var hatırlamak istemiyorumdur. ben daha çok bunu bir fırsat olarak gördüm. geyik muhabbeti okul bitince bitmiş olcak. bali altın vuruşları yapalım bu fırsatta.

not:küfürlü yazmıcam. öle anladısan başka. normal klasik insancıl kelimeleri kullanıyorum.

yok öyle anlamadım da, emo konsepti de baya kötü. neden özendiysen.

üniversite kız arkadaşın olursa da bir gün denk gelirse yıllığına bakmak istediğini düşün.
işe başladığında iş arkadaşlarının bir şekilde ortak liseden olup iş yerinde senin konseptin yayıldığını düşün.
baya kötü bence.
YAPMA.
Sosyal ağlarda paylaş

hocam seninle benim aramda düşünce farkı olabilir. x, y, z kişiliklerinin dediklerinin benim için bir önemi yoktur isterse tanrının huzuruna çıkarsın konseptimi.

+ yurt dışında okuyacağım yurt dışındanda gelip burada hödüklük yapıp çalışmayacağım bu büyük oranda handicap oluyor bana.

ya senin gördüğünü ben göremedim hadi bu tamamda emo konsepti ne alaka. kız arkadaşım olsada bakıp salak salak tavırlar sergilerse o anda push etmiş olurum. bilmiyorum çok mantıksık geliyor bana, diğer insanların klasik tarzlarını kullanırsam bende sürüye katılmış olucam.

hani ben ilerde bakıp pişman olurmuyum bilmem. şu anda diğer insanlardan farklı düşünerek tamamen özgün bir şekilde geyikle karışık bir şekilde andaç yazıyorum. sonra dermiyim acaba ben niye canım cicim yazmadım diye :/
Sosyal ağlarda paylaş

Bi dakka ne dicektim - - ha tamam tamam dur buldum buldum bak şimdi her dostluğun gökyüzünde bir andacı varmış, yeryüzünde biten her dostluk için gökyüzünde bir andaç ağlarmış, sana ant olsun ki bizim andacımız asla ağlamayacak...

mesala bu bir andacın bitişi. şimdi bu çokmu kötü?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...