Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Roleplay istiyorum!

SouLForGeD

Öne çıkan mesajlar

Ben artık bıktım ekş1ncıların arasında oyun oynamaktan.Artık skill kasmak değil bir handa oturup arkadaşlarım sohbet etmek yarınki maceramızın planını çıkarmak istiyorum.12783123 tane yaratık kesmek değil 1 tane yaratık gorunce heycanlanmak istiyorum.Kısaca RP yapmak istiyorum yokmu bana ve benim gibilere hitab eden bir mmorpg :([signature][hline] Justin, 22 Mayıs 2004 15:39 tarihinde demiş ki:
ben mageryi 5 saatte gm lerimden skiller daha zor artmalıyı çıkarıyorum şahsen
senin anlama kapasiten nekadar bilemem tabi
Sosyal ağlarda paylaş

Hakkında bir url fln varmı? Bide paralımı yani beleş mmorpg oyunu oynanmaz bence :) baldurs gate oynarken o kadar isterdimki bütün npc lerin ve grup elemanlarının gerçek oyuncu olmalarını ..... :([signature][hline] Justin, 22 Mayıs 2004 15:39 tarihinde demiş ki:
ben mageryi 5 saatte gm lerimden skiller daha zor artmalıyı çıkarıyorum şahsen
senin anlama kapasiten nekadar bilemem tabi
Sosyal ağlarda paylaş

istedikten sonra her oyunda rp yapabilirsin..everquest2yi ekleyebilirsin yada swgye gelebilirsin..[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Halfmumi, 15 February 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
ehem,yumurtada yemiyoruz herhalde?oda civcivden çıkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

swg oynayabilirsin
neverwinter nights ın orjinalini alırsan oynayabilirsin (ben de alıcaam için hem met ediom hem heyecan heheh) ciddi diyorum ama dediğin herşey var nwnde. roleplay desen var,yaşayan dünya desen var,ilk başlarda level 1 den başladıın için goblin görünce kesiceksin ama biraz daha büyükcene bi yaratık gördüünde amann bunu kesmek de zordur ama kesersem de ne ganimet vardır gibi konuşmalar yapıcaksın. nwn rulez ya[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 27 Mayıs 2004 21:12 tarihinde demiş ki:
eger ingilizceniz yeterliyse ve biraz bosluga dayanabilecekseniz buyrun www.talamhlore.orga

kimse yok serverda yaf, insan toplamamiz gerek, o yapmak istediign herseyi ben zamaninda yapabilmistim, bi adamin nightmare i yuzunden sehrin bankasinda 10 kisi tikili kalmistik, cikamiyorduk heah

Evet onun ismi bi zamanlar Mytharria idi ve hayatımda oynadığım en iyi ultima online serverıydı. Drow dum ve drowların
Veldrin House'unun Archmage i olmuştum. Gmler özel olarak bize quest yaptırıodu ve bu questler böle gm gözüküp bişeyler yaratarak değil kendimizi questin içinde buluoduk birden.

Bir örnek vermek istiyorum:
" Bizim şehirin üst kısımlarında mağaralarda dolaşıyordum başka bir büyücü ve bir warriorla, birde nBir Human bandı ile karşılaştım yanımda da 2 elemental vardı adamların bir tanesini tutsak aldım. Dier ikisi kaçtı. Bu tutsağı şehire götütürken human bandi adam toplayıp geldi uzun savaş sonucu yenik düşüp ben ve arkadaşlarım tutsak kaldık. Yeryüzünde bi yere tıkadılar bizi. Sonra Evil Humanlar tarafından kurtarıldım(Bunların hepsi player, olaylar öle bi gerçekleşti ki sanki önceden hazırlanmış gibi) Sonra şehirimize geri döndük. Tutsak hapisdeydi. " Bunu ödeyeceksiniz adamlarımız burayı yok edecek dedi" Biz adamla dalga geçerken bir haberci geldi ve şehriin saldırı altında olduğunu söledi." (Bu olay tam film gibi ve yani böle bişeyin o ana rastlaması mükemmeldi) Sonra Meydan savaşı oldu insanlar ve drowlar arasında Bizim clericlerimiz sayesinde savaşı aldık. Bu oılay yaklaşık 5 saat sürdü ben sadece özeti anlatıyorum. HAyatımında yaşadığım en güzel uo olayıyıdı. Biz tabi drowca falna konuşuoruz süperdi!!!! HEY GİDİ GÜNLER[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

olayin ethernass - mytharria yarisina donmesini gercekten istemiyorum Apache
ama Ethernass a da sans verdim, ama girdigim ansa insan bir karakterimle, elf bir mage ve insan bir sovalye tarafindan kiliseye para vermek icin zorlandim

cuce karakterimle handa otururken karsima oturan elf yuzunden *icinden kufreder* (ICINDEN!) yazdigim icin arkadasim zaten elflerle cucelerina rasini zar zor yaptik, niye bozuyosun diye kizdi

cok kisitlaniyordun ve newbielara kesinlikle bir yardim yapilmiyordu (yardimi maddi anlamda alan RP yapmamistir zaten hehe)
Sosyal ağlarda paylaş

Zamanında neden mytharria yı bilmiyordumk ahh ahh. Nbl de Noldor tayfasıyla yanyanaydık. Eskiden çok güzeldi şu sıralar oyunu bırakıtğım için bilmiyorum. Ethernass a hobbit zamanında bakmıştım ama az kişi vardı saramadı beni.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Sosyal ağlarda paylaş

Ah ah mytharriada ne günler geçirdim özellikle assassin karakterimle elflerin (new heaven olabilir) şehrine rahip olmak istiyorum diye gidip bütün kasalaranı boşalttığım zamanlar çok eğlenmiştim. Serverda harbiden roleplay yapabiliyodun..[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
said:
Ardeth, 29 Mayıs 2004 21:39 tarihinde demiş ki:
Ah ah mytharriada ne günler geçirdim özellikle assassin karakterimle elflerin (new heaven olabilir) şehrine rahip olmak istiyorum diye gidip bütün kasalaranı boşalttığım zamanlar çok eğlenmiştim. Serverda harbiden roleplay yapabiliyodun..

ulan canımı çektirdiniz yahu.[signature][hline]imza günü
Sosyal ağlarda paylaş

Sanane de uzun süre oynayığ nbl de bırakmış biri olarak uo ya başlayacağımı düşünmüyodum en azından pvp için ama miner-blacksmith olmak isterim eğer serverda bu tür bir karakteri oynatmak zevkliyle,ne dersiniz?[signature][hline]He stands in the shadows of his lord,Dreagloth,drinking in the dark energies of the Vault.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...