Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UPS Kargo

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

4-6 ARASI DİYO YA OF
ALLAHIN AMELELERİ

11:45'de dağıtıma çıkmış paket
dağıtıma çıktığı yer ile aramda 10 dk lık falan yol yok altlarında araba olduğunu düşündüğümüzde.
Gerizekalıların gidebileceği benden daha yakın yerleşim birimi yok ilçe sınırları içinde
NASIL Bİ DAĞITIM SİSTEMİ LAN BU
OF RESMEN MAL GİBİ KALDIM BURDA 1 GÜN YA FUUUUUUUUUUUUUUUU
Sosyal ağlarda paylaş

bir hafta kadar önce sennheiser hd202 kulaklık aldım novabazar.com diye bir alış-veriş sitesinden. her neyse buranın sadece ups ile anlaşması varmış, kargo da bedava olunca eh tamam o zaman dedim. ürün kargoya verdildikten sonra diğer kargo hedelerinde olduğu gibi ürün takip numarası verdiler, sitesinden girip kontrol etmek için.

sabah sekizde çıkan kargo öğlenden sonra ulaştı elime. ama komik olan şu, verdikleri takip numarası sayesinde aracın hareketini canlı olarak görebiliyorsun google map üzerinden. adamlar yaklaşık iki saat evimin etrafında dolaştı. camdan görüyorum çıkıp bağırsam olmayacak. herhangi bir telefon numaraları da yok arayıp "olduğunuz yerde durun, ben geliyip alacağım!" diye söyliyelim. garipti yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Sağol kikikiki

Hacı anladım ben bu işleri ya, paraya kıyacaksın bazen. Bildiğin kalite fışkırıyor lan aletten. Ağırlık setlerinin kutusuna kadar adamlar kaçmamışlar kaliteden ssdfg

İlk kez beklentilerimin üstünde bi ürün aldım, bayaa iyi oldu sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Valla benim kargolar hep yöneticiye geliyor ilk. Onlar teslim alıyor. Yurtiçi, ups, sürat, ptt ile kargolar geldi bu sene, hepsini vermişler yönetime.

Geçen gün bi sürat kargo aradı, evde yoksunuz ne yapalım diye, alt kata filana bırakın dedim bi o var yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...