Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seinfeld Tekrar Cnbc-e de !!!

Disappear

Öne çıkan mesajlar

:tebrikz:
Obareey!! Ben de "tüm bölümlerini indiricem ülen röaaarggh!!" diyordum. Kim kasar artık? :)

Ah çok mutlu oldum.
Yalnız 2 sayfa sonra "nihohohuha nası da kekledim eyoo" dersen kalbim kırılır.

Edit: Hah tamam doğruymuş.
Eyooooo[signature][hline]Life has a funny way of sneaking up on you
When you think everything's okay and everything's going right

[Bu mesaj Eraq tarafından 02 Eylül 2004 01:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yok dergide de demişlerdi elimizdeyken 2 tekrar ile bırakmayız diye :) Daha uzun zaman izleyecez Seinfeld'i. gerçi okul zamanlarımla ilgili kötü anılarım var Seinfeld'de ama olsun. Gene de seyrederim :D[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ne yazmışım? İki tekrar ile bırakmazlar adamlar işte. Yanlış anladın galiba. Yada ben senin mesajı yanlış anladım :P[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

abi george un unutulmaz bir lafı vardı :
-sokakta lezbiyenleri görüyorum sanki onlar bana bakıp işte heteroseksüel olmamanın sebebi bu diyorlar..

lol[signature][hline]Valeronun köpekler hakkındaki düşüncesi...
Valeron, 29 Ağustos 2004 12:13 tarihinde demiş ki:
oyle bi ısırır ki adamin g.tnden 3-5 kilo alir
Sosyal ağlarda paylaş

DOOH! Olamaz. Simpsons 1 gün olamaz. Haftada iki kere seyretmezsem kriz geiririm ölürüm. Simpsons olmadan olmaz yoooo. (Kıırt.)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quivalen-soth, 02 Eylül 2004 16:23 tarihinde demiş ki:
abi george un unutulmaz bir lafı vardı :
-sokakta lezbiyenleri görüyorum sanki onlar bana bakıp işte heteroseksüel olmamanın sebebi bu diyorlar..

lol

hşşşttt bnm aylardır kullandığım imzayı öle 2 dk.da çarçur etme bakiim ;)

valla süper olmuş; hele seinfeld+simpsons combosu mükemmel olmuş..[signature][hline]I get the feeling when lesbians are looking at me, they're thinking: "That's why I'm not heterosexual".
George Costanza aka GLC(860,000) aka Art Vandelay
Sosyal ağlarda paylaş

Ben tüm bölümlerini 2 şer kez izledim. artık ne zaman ne olacağını biliyorum ve 3. kez tekrarlarını izlemicem. Suyunu çıkardılar![signature][hline]Ben Zydar isimli abimin hesabını 10-25 ağustos arası kullanmış olan şahısım. (Yani 2 haftadır falan Zydar, esas zydar değildi .) Zydarın kardeşi olan benim bu hesabı açmamın nedeni kendime ayit bir hesap istemiş olmamdır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...