Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu bilgisayarla wow oynanır mı?

Valerius

Öne çıkan mesajlar

çok mmo oynadım ama hiç wow oynamadım. denemek istiyorum. bilgisayarım biraz eski. 2005 şubat falandı galiba aldığımda. başka mmoları rahat rahat oynuyordum ama wow'a yeni genişleme paketi gelmiş galiba. bu bilgisayarla oynanır mı?

3.2 ghz pentium 4 işlemci
1 gb ram (512x2)
128 ati radeon x300 ekran kartı
25 gb yer yok şimdilik ama yaratırım. oyunlar yüklü c sürücüsünde.
raidlerde falan kasar mı bu eleman? yeni bilgisayar alayım mı? veya hangi parçasını değiştireyim?
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

direk oynanmaz yazalım. ram az, ekran kartı yalan.

tek başına belki 800*600 çözünürlükte en düşük ayarlarda takılırsın ama raid, dungeon, kalabalık şehirler vs işkence olur.

barbu said:

oynanmaz.
core2duo 2.2ghz
2gb ram
256mb geforce 8400m ekran kartı ile bile oynanmıyor. bırak raidi. her bişiyi düşürüyorum gene de orgrimmarda 10-12fps filan. healing rain gibi speller gözükmüyor yerde, çok düşük grafik ayarları diye. raid hiç olmaz.

FromTheHell said:

acilir, ama oynanmaz. Raidi gectim, buyuk sehirlere falan girip cikarken sacin beyazlar.

cevaplar için teşekkürler. sistem gereksinimlerine bakarak kafama göre toplarım artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Çift çekirdekli işlemci, x550 ekran kartı, 1gb ddr2 ram ile 1024*768 de (ayarlar full değil ama minumumdada değil). Gayet güzel oynanıyor. En kasdığı yerde 20 FPS ama büyü efekleti falan görünmüyor şu yer efekleri.

Wrath of the lich kingde bu performans geçerliydi. Catada denemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...