Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Protection Paladin Hit

maxrep

Öne çıkan mesajlar

hit cap gerekmiyor çünkü. expertise de aynı şekilde. vigilance sayesinde baya baya threat yapıyoruz zaten , haliyle hit cap yapıyım da misslemesin derdimiz yok. taunt/RF de misslemiyor.

kendi adıma yaşadığım tek sıkıntı , add toplarken falan AS'nin misslemesi , ama toparlıyosun bi şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Hitsiz aslen ıskalayabilceğin abilityler = Shield of Righteousness - Avangers shield
nadiren ıskalayacağın crusader / hammer of righteousness
Expertise basarsan rebukende faillemez
dengeyi söyle kur 359 gear için = 26 expertise - 102.4 combat coverage (Dodge+parry+base miss+block+(her iteminde mastery olmalı)gerisi vere stamina bufflu 185k felan hp yeter bu arada mastery food kullan horn of winteri de hesaba kat 102.4 için
hit = 0 :)
Sosyal ağlarda paylaş

yok yani anlamiyorum, GC betada durum boyleyken "rotasyonunuz RNG bazli olmasin, threat generation sabit olsun sitiyoruz" demisti, ondan sonra INTENDED olarak degsitirdi misslerde HP gelsin diye

bugun herifler gelmis BU BI BUGDI, FIXLEDIK WARRIORDA SHIELD SLAM ATINCA MISSLEYEBILIYOR

ulan warrior shield slam missleyinca rage starve olmuyor, elmalarla armutlari karsilastiriyro geri zekali

ha illa MISSLEYINCE CEZALANDIRILICAKSINIZ ise durum, illa hit kasmayan ret i cezalandiricaklarsa 3 tane cillop sekilde hallederim su sorunu

CS missleyince CD a girmesin, alin en basit cozum, hem missliyorum hem 3 sn hem global hem HP ile threat kaybediyorum su halde

prota talent versin CS nin her sekil HP getirmesini saglayan

ha olmadi bari EN AZINDAN parry yi kaldirsin, expertise hard caplemek IM-KAN-SIZ cunki bir tank icin, en azindan tank oldugumuz icin ek ceza yemiyelim NE DIYE ONDEN DALION diye

gerizekali aptal herifler
sag elin yaptigindan sol elin haberi yok

%5 block 3 avoidance kaybettim su aptal degisiklik sayesinde
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

Hitsiz aslen ıskalayabilceğin abilityler = Shield of Righteousness - Avangers shield
dengeyi söyle kur 359 gear için = 26 expertise - 102.4 combat coverage (Dodge+parry+base miss+block+(her iteminde mastery olmalı)gerisi vere stamina bufflu 185k felan hp yeter bu arada mastery food kullan horn of winteri de hesaba kat 102.4 için

5 man lerde 185 küsür hatta bazen 193k health im oluyor. Bu hafta raid yapacağım. o halde bir kaç item değişiklği ve epic gemlerden mastery e de vermem çok mantıklı olacak.
Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

maxrep said:

Regalya said:

5 man lerde 185 küsür hatta bazen 193k health im oluyor. Bu hafta raid yapacağım. o halde bir kaç item değişiklği ve epic gemlerden mastery e de vermem çok mantıklı olacak.
Teşekkürler.

full 359 gearla bu rakamları görebiliyor mu insanlar? benim 5 parça eksik 359dan ve 3 expertise yanında anca %81 avoidence var. 16 expertise ve 102.4 combat avoidence sanki 359la da yapılmaz gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...