Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evlen(me)

eski

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

Dragonmax said:

6 sene ne için? sen liseyi bitrirene kadar beklicezmi bide asdsadsa

oooo daha lisesi var, üniversitesi var, yükseği var, toktorası var..

en az 20 sene falan beklemek lazımmış yahu!

hiiiiiiç bekleyemem okadar. olaki beklersem, eş olarak seni alırım değsin diye.. varcan mı bana ? yoksa ben kredi borcu bittiği gibi evleniorum bak ona göre. çabuk ver kararını.
Sosyal ağlarda paylaş

İşte diyorum ya, okul/iş gibi bi engelin yoksa, varsa zaten 50'ye kadar da gidersin.

Ama şöye diyeyim, enerjisi gerçekten bitiyor insanın. Teyze oğlu ingilterede eğitim gördü, aynı zamanda çalıştı falan. Tr'ye gelişi 29'u buldu. 30'da evlendi ingilterede tanıştığı bi türk ile. 32 yaşında çocuğu oldu. Çocuk olduktan sonra askere gitti falan. Şimdi 34'ün sonlarında diyeyim işte. Askerlik de inanılmaz ağır geldi. Çocuk da şimdi işten kalan enerjilerini son damlasına kadar tüketiyor. İnsan 25 yaşından sonra yavaş yavaş uyuşmaya başlıyor zaten. "Önemli hedefleriniz yoksa", 30'dan önce evlenmek saçmalık yea triplerine girmeyin. Cidden farklı oluyor, bazen onlarla da konuşuyoruz da yaş muhabbetini vs. 25 yaşından sonra insanın enerjisi azalmaya başlıyor. Hele hele iş yükü falan da ağırsa, çocuk bile yapmayabilirsiniz. Evlenmeyi bile göze alamayanlar var. Dikkat diyim.

En az 3 çocuk kehkehkeh
Sosyal ağlarda paylaş

abi cidden hani. neden gençliğimiz ziyan edeyim ki. zaten ben şu an ve 5 sene içinde herhangi bir çocuk ve eş sorumluluğu kaldıracak değilim. çoğu genç için de aynı şeyi düşünüyorum. hadi 30 deil de 28. daha öncesi resmen sorumsuzluk. kusura bakmayın ama böyle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...