Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Sabah Uyanıp?

fede

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

said:
Her gece yatarken lan artık hayatımı şöyle şöyle yapıcam

şu azabı yaşamamak için uykudan düşene kadar ayakta duruyorum, bişiler öğrenmeye ya da bişiler yazmaya, yaratmaya kasıyorum.. habire veri input/output olsun ki zihin kendi içinde çevrime, içdüşünceye girmesin.

hayatımdaki en büyük sorunum. sırf bu yüzden psikoloğa gittim. adam bana depresyon geliyo, ilaç tedavisine başlicaz dedi ve koca koca uyuşturucular yazdı. ilaçları da almadım, doktora da bi daha gitmedim o.O
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi hayatıma yön vermekle ilgili kararlar konusunda acayip sıkıntı yaşarım her zaman ya. Hep başka birşey isterim. Kodlama yapayım, mükemmel resim yapayım, acayip müzik yapayım, süper vücut yapayım, 3d kasayım, video editting yapayım, matematik olimpiyatlarına katılayım. PEKİ ELDE NE VAR 0 ile 1 arasında bir değer vereceksek hepsinden 0.00001 var. Belki birisine yoğunlaşsam çok iyi olacağım ama ııh birisine yoğunlaşmaya karar verdiğim an diğeri daha çekici geliyo bu sefer ona yoğunlaşıyorum bu sefer diğeri daha çekici geliyor diye infinite loopa giriyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Subroutine said:

Kendi hayatıma yön vermekle ilgili kararlar konusunda acayip sıkıntı yaşarım her zaman ya. Hep başka birşey isterim. Kodlama yapayım, mükemmel resim yapayım, acayip müzik yapayım, süper vücut yapayım, 3d kasayım, video editting yapayım, matematik olimpiyatlarına katılayım. PEKİ ELDE NE VAR 0 ile 1 arasında bir değer vereceksek hepsinden 0.00001 var. Belki birisine yoğunlaşsam çok iyi olacağım ama ııh birisine yoğunlaşmaya karar verdiğim an diğeri daha çekici geliyo bu sefer ona yoğunlaşıyorum bu sefer diğeri daha çekici geliyor diye infinite loopa giriyorum

şuna ciddi bir öneri getirebilicek olan var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

Subroutine said:

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...