Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warrior (protection)

Gainsbourg

Öne çıkan mesajlar

Phlox said:

aman sakın özellikle hit/exp gitmeyin tank olarak. vengeance sayesinde threat diye bir sorun kalmadı ortada, tek amacınız survival olmalı bu contentte.

caplemek önemli yoksa agro kaybı çok oluyor ilk başta agro kaçırırsan taunt basmadan alamıyorsun agroyu, ayrıca hedefe vuraramazsan nasıl rage toplıcaksın?
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

kullandiginiz rotation i yazablr misiniz bn single target boss da 4k fln yapabiliorum dps baya dusuk geliyor acaba ben mi biseyi yanlis yapiyorum bilemedim
bi de slam kullaniyor musunuz rotation da?

charge+taunt>sheildblock+heroicthrow(hemen rage toplaman lazım çünkü pullda ve shieldslam x2 dmg) >shieldslam>devestate+heroicstrike>her sheildslam açıldığında kaçırma>herioc strike ta ragein 30 üzeri olduğu sürece spamla ki nerdeyse hep spamlanabiliyor shieldslam cd de ise devestate spam + hs (he birde revenge açıksa her zmn devestate yerine revenge) tabi ilk 5 saniye fln threathi garantilediğine inanıyorsan demoralization shout ve thunderclapi yapıştırman lazm. eğer threathine güvenemiyorsan 2. tauntun cdsi dolduğu anda taunt atıp bu ikisini yapıştır. sonra shieldslam ları kaçırma ve heroic strike a devam gene. Revenge açıldıkçada devestate yerine revenge.
Sosyal ağlarda paylaş

Phlox said:

caplemek önemli yoksa agro kaybı çok oluyor ilk başta agro kaçırırsan taunt basmadan alamıyorsun agroyu, ayrıca hedefe vuraramazsan nasıl rage toplıcaksın?

Hayır caplemek önemli değil şuanda ama benim kişisel terchim cape yakın oynuyorum. Prot warrior vurarak değil vurularak rage toplar. %20 vurduğundan geliyorsa %80ni vurulduğundan geliyor. Baştaki threathide miss direction veya trickofthreathten alıcaksın sonra zaten vengeance stacklenince problem olmuyor. Gearın 2-3 epic full maviyse hit ve expertise stacklemektense survival artırmak daha mantıklı o yüzden raidde
Sosyal ağlarda paylaş

yoo değişmedi, agroyu garantilemek için söyledim. ilk attın taunt ilk bi kaç saniye angazın biri bossa abanıpta agroyu kaçırma diye. ikinci bahsettiğim taunt ise ilkinin cd si dolana kadar yaptığın düşük vengeance lı threat yeterli olmaya bilir sen 1.5 snye + 1.5 snye thunderclap+demoralization shout atarken 3 saniyede senin threathi geçmesinler diye işi garantiye almak oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Madcat said:

levelin build de bi veriverin arada,prot gidiyorum da.

Yazdılar mı bilmiyorum da, ben ne arms ne de fury oynayamadığım için (melee dps özürlülüğüm var evet 50 kere Enhancement shaman deneyip "yek yeaaaav, çok sıkıcı" dedim) prot olarak kasıyorum. Çok da rahat ediyorum. Geçen Twilight Highlands'de ortalıkta dolaşan Highland Worg pack vardı, alayını kestim. Victory Rush FTW
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...