Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[!!!NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

said:
theKingpin, 13 November 2003 20:31 tarihinde demiş ki:
harbi neden öle oldu ?[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..

abicim diziyi nasıl izlediniz siz ya spike diyo ya işte bende herşey normal seni diriltirken bi hata olmuş diyo ya[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

buffy biraz sıkıcı, angel süferdi bence. de angel da şu lorne un not koyma olayını olay olurken seyircilere gösterseler az belli etseler keşke diyorum, böyle sonradan gösteriyolar sonradan akla gelmiş, çekilmiş değiştirilmeye üşenmişler gibi bi izlenim bırakıyor bende[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

çizg ifilm değil belki de sıkıyor..
buffy tiyatroya kaçtı, angel da vampire the masquerade oyunu gibi oldu..

buffyde resmen tiyatro yapıyorlar, angelda da sanki frp oynuyor muşum gibi geliyor.. Şimdi de abuk sabuk bir adam çıktı karşımıza intikam alcak sözde.. Ama o orc gibi yaratıkları nasıl zehirledi ehe ehe ehe...

Angel'da şu Wolfram and Hart'ı biri bana anlatsın kafayı yiycem..
Bu heriflerin işi ne allah aşkına? Adamlar avukat peki tamam, ama avukatlık dışında herşeyi yapıyorlar..
Darlayı çağırdılar Patronlar ve üyelerin hepsi öldü şimdi yeni patronlar ve üyelerle çalışıyorlar...
Baş patron direk şeytanın kendisi (Spawn filmi gibi) ya da Angel'dan intikam almak istiyen çok güçlü bir iblis olabilir diye düşünüyorum..[hline]Bonecrusher: Hadi bira içmeye gidelim.
Eagleeye: Olmaz, henüz çok gündüz.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sezon host un boyutuna gitmişlerdi ya, orda wesley o boyutun kutsal kitaplarını karıştırıp nası dönüceklerini bulmaya çalışıyodu, kitapların üstünde resimler vardı, wolf & ram & hart resimleri
aslında şimdi düşününce bastıda bende bende bilmiyorum ne yaptıklarını =)
geçen sezon angela cehennemin yaşadıkları dünya olduğunu göstermişlerdi, sonrada ölümün ötesinde bi anlaşmadan bahsetmişti o adam vs.. hatta angela angel vs wolfram&hart olduğunu savaşın sadece angelın savaşı olduğunu fln söylemişlerdi, yani fazla güçlüler, cehennemi yönetiyolar mı acep ? bilmem ki =)[hline]G-power a.k.a gehena
werewolf
uin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 17 November 2003 08:48 tarihinde demiş ki:
çizg ifilm değil belki de sıkıyor..
buffy tiyatroya kaçtı, angel da vampire the masquerade oyunu gibi oldu..

buffyde resmen tiyatro yapıyorlar, angelda da sanki frp oynuyor muşum gibi geliyor.. Şimdi de abuk sabuk bir adam çıktı karşımıza intikam alcak sözde.. Ama o orc gibi yaratıkları nasıl zehirledi ehe ehe ehe...

Angel'da şu Wolfram and Hart'ı biri bana anlatsın kafayı yiycem..
Bu heriflerin işi ne allah aşkına? Adamlar avukat peki tamam, ama avukatlık dışında herşeyi yapıyorlar..
Darlayı çağırdılar Patronlar ve üyelerin hepsi öldü şimdi yeni patronlar ve üyelerle çalışıyorlar...
Baş patron direk şeytanın kendisi (Spawn filmi gibi) ya da Angel'dan intikam almak istiyen çok güçlü bir iblis olabilir diye düşünüyorum..[hline]Bonecrusher: Hadi bira içmeye gidelim.
Eagleeye: Olmaz, henüz çok gündüz.

bence o baş patron dedikleri şey angel en en en son bölümünde olacak =P[hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 17 November 2003 18:55 tarihinde demiş ki:
bence o baş patron dedikleri şey angel en en en son bölümünde olacak =P[hline]KinGpiN the striked sazan

o şelere baş patron deil de büyük ortak diyolar geçen seneki gölümlerde bi tane büyük ortak geldibilmemne iblisi adını unuttum herşeyi yakan bişiydi sadece şövalyenin zırhlı eldiveniyle mi ne öle bişiyle öldürülüyodu angel da o elemanı öle öldürdü zaten
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 17 November 2003 19:35 tarihinde demiş ki:
Yannız bebeği susturamadı herşeyi denedi [hline]This Cat Scratches Free.

maymun oldu amcam ya..şekil karizma resetlendi direk..
çoluk çocuk angelı bozar gibime gelio...
ama yoksa??yoksa bu çocuk dizinin geleceği için bir ipucu mu? angelın veliahdı dünyaya geldi die düşünürsek olayı farklı teoriler geliştirmek mümkün...[hline]...is there a life after birth?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...