Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[!!!NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

angel is gonna go insane derim ben
bu angelin oglanın dogrudu yerden bi yaratık çıktı ama deli bişi önüne gelenin eline werio
herkes bi köşeye çekildi gökten meteorlar yagıyo armagedon gibin bişi.
cordy de madem dünyanın sonu geldi mutlu öliim dedi angel ın oglanla yatakta fanfinifinfon yapıoalrdı angel da bunu camdan gördü angelin yüz ifadesinden 5sn ile bitti.
derim ki bu kıyametin asıl alameti angel in tekrar işi psikopatlığa wurması olacak.[signature][hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

hahaha gittikçe daha komik oluyor
kaç bölümdür ne zaman vericek bu onu bekliodum ahah, çok belli ettiler

wesley in silah çekişi de bombaydı "ASLANSIIN SALDIIIR" diye bağırdım ahahha

acaip komik oldu bu diziler
hele buffy deki psikolog vampir of of deliydi[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

abi wesley süperdi ya bi ara "ee sokarım" tribinde silahları çekti ya orda gaz tohumu oldum.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
-Bravo alkışlıyorum seni !..

[Bu mesaj theKingpin tarafından 04 Nisan 2004 22:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kurşunlar falan sektiğine göre bunlar crossbow la dalıyorlar ki onlardan çeviklikle kurtuldu onlar gelse direk sekicek yani[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
Sosyal ağlarda paylaş

ya kim ne derse desin izlediğim en baba angel bölümüydü bence böylece angel'i birebirde devirebilecek 2. düşmanı da gördük
1-sahjan timetravel deamon var ya bi tane
2-diablo[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada cordy'nin connor'a karsi olan "madem dunya'nin sonu geldi, bari milli ol da geber bos herif" mantalitesinin ayri bi hastasi oldum...

boyle gerizekali sorular vardir "ucak dusuo oleceksin naaparsin?" ayni salaklikta cevaplar verirler "tuttugumu..." falan die ona benzettim[signature][hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
...a Dream for the Blind...
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy

[Bu mesaj HellHound tarafından 04 Nisan 2004 22:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

cordy olayı saçma geldi banada, bu arada diablo süper bi çıkış yaptı ya yere koydu böyle sonra pentegram mı alevlendi etrafında garip bi sembol oldu çok süperdi ya.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

cordy ne kadar fedakarlık yaptı öle =)
angela yazık abi be
bi de fred te vicdan azabından gebersin, gunn onun için adam öldürdü fred neler yapıyo =p
çıkarılcak ders: sevgilinizle barışmak için dünyanın sonunun gelmesini beklemeyin[signature][hline]Bıshop, 31 Mart 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
ya şimdi öle bişi olsa cıkar derimki "ya birader ben lolitacıyım böle resim yaparım" ...
...ee reziilim tabi kız olsam kendim lolita olurum o yaşta, cahilmişim pişmanım
;;suicidal icq
Sosyal ağlarda paylaş

hehe güzeldi ama o diablo ya bittim ben nereye gitti ki ? ve angel i atarken neden "kızın o cocugun yanında güvende olacağını mı zannediyorsun" dedi.. ve neden geldi afedersiniz ? kimi öldürmek için.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 04 Nisan 2004 22:06 tarihinde demiş ki:
hahaha gittikçe daha komik oluyor
kaç bölümdür ne zaman vericek bu onu bekliodum ahah, çok belli ettiler

wesley in silah çekişi de bombaydı "ASLANSIIN SALDIIIR" diye bağırdım ahahha

acaip komik oldu bu diziler
hele buffy deki psikolog vampir of of deliydi

+1.. özellikle su tabanca sahnesi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 04 Nisan 2004 22:11 tarihinde demiş ki:
bu arada cordy'nin connor'a karsi olan "madem dunya'nin sonu geldi, bari milli ol da geber bos herif" mantalitesinin ayri bi hastasi oldum...

buna da +1...

bir de gökten meteorlar düserken niye bunlara zarar vermiyor, binalara çarpmiyor..

ne yani binalar blessed bina felan mi?
protection from magical fire..
Sosyal ağlarda paylaş

ayıptır sölemesi meteor swarm diil de chorc thor da geçen 18 yıl o binayı yıkacak sandım bi an bilmem anlatabiliomuyum ahahah :lol:[signature][hline]Bonecrusher, 04 Nisan 2004 23:19 tarihinde demiş ki:
valla küçükken anaokulda 7 cücelerde prens rolünü oynamistim.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca o şey niye geldi cidden şimdi, connor'ın doğduğu yerden niye çıktı.. yok abicim ben dedim angela uçkuruna sahip çık diye bak yaptı çocuğu neler çıkardı başımıza vampirimsi herif[signature][hline]Bıshop, 31 Mart 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
ya şimdi öle bişi olsa cıkar derimki "ya birader ben lolitacıyım böle resim yaparım" ...
...ee reziilim tabi kız olsam kendim lolita olurum o yaşta, cahilmişim pişmanım
;;suicidal icq
Sosyal ağlarda paylaş

Angel tam fanteziydi valla.
Önce Lilah "şirin öğrenci" fantezisini sergiledi,sonra Cordelia "Dünyanın sonu geldiğinde ne yaparsın" isimli fanteziyi Connor'la oldukça başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.

Diablo'da tşşaklı bi arkadaşmış. Hepsini öldürsün bu arkadaşların, ordan Sunnydale'e gitsin, Buffy'yi de öldürsün de böyle salak dizilerden kurtulalım. (No offence)[signature][hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII
Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...