Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[!!!NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Gunn yakasına yapıştığında bıçağı çıkardı ya. Ondan sonra wesley kapıya doğru giderken gunn "Ne oldu sana dostum" deyince "Boğazımı kestiler ve bütün arkadaşlarım beni terketti" dedi ya.

En güzel yerlerden biri Angel vampir olduğunu öğrenmemeleri için otelden sıvışıyo ya. Öbürleride işte başına kim bilir ne gelcek diolar. Ondan sonra angel'i yoldan geçen arabalara bakarken gösterio heheh. Ordaki surat ifadesi süperdi. Bi de otele doğru koşuşu ve içerdekilere gördüklerini anlatması hehe.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Cordy hafızasını hatırladığı anda bir çift iblis gözü görüyor acaba onunla ilgili neler olacak çok merak ediyorum... İçinde bu İblis mi uyanak yoksa bu dünyaya geri gelmesi ile bu iblisin bir ilgisi mi var?
Lorne Cordy'nin zihnini okuduğunda çok büyük ve kötü bir şeyin geldiğini söylemişti kesin o geliyor (ve Bu bölümün sonunda Lorne'un konuşmasına bakarsak kesin biri ölüyor).
Buffy iyiydi ama hafif bunalttı. Vampir Avcısı Vampir dışında herşeyle ilgileniyo artık...
Birde artık buffy ile angel arasındaki tüm bağlar koparmışlar o kötü oldu...[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
Sosyal ağlarda paylaş

ikisini de seviom, yalnız bugün bişii farkettim, içerikle ya da oyunculukla ilgili diil ama, iki dizide de alışılagelmiş joe,jack,lisa,mary falan gibi isimler yok... herkesin ismi sanki özellikle seçilmiş deişik isimler[signature][hline] IN THE NAME OF GOD, IMPURE SOULS OF THE LIVING DEAD SHALL BE BANISHED INTO ETERNAL DAMNATION !!!
Sosyal ağlarda paylaş

angel'i bu aksam bir daha izledim..
çok hos cidden adamlarin oyunculuklari..
angel'a ek olarak Wesley'i ve Lorne'u da çok sevdim..

bazi ayrintilara da dikkat etmisler.
mesela angel, cordy'nin yanina oturdugunda "hala çekiciyim demek ki" dedi..

Angel onlardan çok daha küçük olmali, çok daha komik, çok daha çocuksu davraniyordu..
Sonracima adam çok geçmisten geliyor ya, "ale" içicem felan diyordu..
Arabalari görünce felan çok sasirdi..

Bence güzel bir bölümdü..
Buffy o kadar güzel degildi ama..[signature][hline]You scream,
I scream,
We both scream
For ice cream!
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de büyünün sırrını tam olarak çözemediler ya. Gittiler montu yaktılar heheheh. Kimbilir nasıl bir özelliği vardı. Ama xander'ın hakkını yememek lazm adam saçma da olsa "o yakalarındaki tek harf bile kızları çok etkiler" felan demişti sap sap bakmışlardı ona hehehe.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

şşt adamıma öküz falan demek aloo ! :)[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
-Bravo alkışlıyorum seni !..
Sosyal ağlarda paylaş

bizde bööle bişii çekilse Angel rolünü kime oynatırlardı acaba? ya Kenan İmirzalıoğlu ya da Mehmet Ali Alabora olurdu heralde, Allah muhafaza,gümrük muhafaza ve hatta sahil muhafaza!![signature][hline] IN THE NAME OF GOD, IMPURE SOULS OF THE LIVING DEAD SHALL BE BANISHED INTO ETERNAL DAMNATION !!!
Sosyal ağlarda paylaş

bu haftaki bölümden bişey anlayabildiniz mi ? anlayanlar bana açıklasın lütfen ya[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
-Bravo alkışlıyorum seni !..
Sosyal ağlarda paylaş

abi cordelia salaktır başka bişi demiyorum.. dünyanın sonu buysa bende sana veririm hesabı.. hey allam kafana koim..
ancak ilerki bölümler bomba olcak gibi..

wesley silahları falan çıkardı allah dedim... bunu nası öldürcekler merak ettim walla. kafadan heavy armor var amcamda..[signature][hline]:·. -cøLdwínd- .·: (7:40 PM) :
jedi sabrı olmasa, atlıcam pencereden.
Eatar Pyrea :: Kettemoor

[Bu mesaj sLog tarafından 04 Nisan 2004 22:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hem de ne bomba olacak bekleyin :P

bu arada Buffy bolumu uzun zamandir izledigim en iyisiydi...[signature][hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
...a Dream for the Blind...
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...