Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[!!!NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

hayır cordelia diziden ayrılıcaktı böyle bir bahane mi uydurdular uçarak gitti ? onu anlayamadım ayrıca groo ya çok haksızlık oldu ya adam ı 2 dk da sildiler .. neyse cats gelsinde gerekli açıklamaları yapar artık :p[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
DynamicK, 11 January 2004 03:15 tarihinde demiş ki:
bidahaki pop stara bende katılıcam
şimdiden calısmalara basladım
2 kapkaç yaptım
6 adam dövdüm
3 lokantada kavga cıkardım
Sosyal ağlarda paylaş

Yok Cordelia 4. sezonda var.
5. sezon yok.

Şimdi cordelia'yı biliosunuz yarı iblis olurken bi seçim yapmıştı. Angel'a yardım etmeyi seçmişti, yoksa te o günden yükselebilirdi göğe. Şimdi kaçınılmaz olarak bir üst boyuta geçti. Skip'te şamar oğlanına döndü. Yüce güçlerle cordy arasında kaldı hep.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu haftanin yukselenleri Dawn, Spike ve Cordy oldu :)

Buffy cok geyik bitti. seni seviyorum, hadi gel iyi olalim diye bitmeseydi keske.

Connorcikta tam saf, o justine e inanilirmi yaf. yazik oldu angel a.

`You gonna live forever diyor ya`, aslinda bu teknik olarak imkansiz. Kan bulamayinca Torpor olup muthis acilarla olecek angel. yani oyle olmasi beklenir.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

Holtz'un suçu yok aslında. Tek suçu Justine'e güvenmiş olması. Connor'un orda olmaması gerekiodu ayrı ama Justine kafaya koyup Connor'u gene kandırabilirdi. Sonuçta gidip kendisi intihar etse hiçbi sorun çıkmıcaktı dimi :D

Buffy'de Spike oraya kafasındaki chipten kurtulmaya gitti. Şimdi sunnydale'e ruhunu kazanmış ama çipten kurtulamamış şekilde dönücek. Hem ruhu var hemde çip :D İlginç olacak son sezon.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

torpor ya.. ah canım çekti..
whitewolf oynamak istiyorum bana ne ya[signature][hline]Halfmumi bir ara demiş ki:
İcq yönetimi Mastericq sahipleri 25 haneye kadar icq dağıtcaklarını bununda icqnun ortamını dağıtcağını belirttiler
-coLdwind-, 13 February 2004 00:17 tarihinde demiş ki:
mumi the sucker
Sosyal ağlarda paylaş

Olumsuzluklerinin kaynagi kan. Cunku yasamin kaynagi kan. Vampirleri diger undead lerden ayiran nokta bu.

Her yerde oldugu gibi angel bafi dunyasinda da boyle isliyor. Spike da demisti bir aralar.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 16 February 2004 00:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Belli süre kan içmedikleri zaman haraketsiz kalıolar. Bir nevi ölü oluolar. Ama üzerlerinde lanet var. Tam olarak ölmüolar. Sonuçta vücut sürekli yaşıo. Ruhu yoksa zaman kavramı zaten birşey farketmior çünkü bişi hissetmiolar. Kan içirsen bile belli bir süre kendilerine gelemiolar.

Drusilla'nın darla'yı tekrar vampir yapmasını hatırlayın. Darla drusilla'ya bile saldırmıştı. Halbuki darla vampir olmayı istiodu. Vampir olup ruhunu kaybedince drusilla'yı bile tanımadı.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

abi dojo
gidip angel we buffy deki vampirlerle kıyaslama gerçeği hehe.
normalde ölmezler kan içemediklerinde, ama öyle bi çıldırırlar açlıktan öyle delirirler ki çığlıkları yer altından duyulur.
mezara koyup çimentoyla kapatıp gömme wersiyonu da war onun.[signature][hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

Demek istediğim şeuy vücutları lanetten dolayı çürümüor. Deforme olabilir tabi ama hiçbir kanıt yok vampirlerin kan içmeyince belli bir süre sonra öldüklerine dair.

Kanda plasma var. Vampirlerin vücudunda oluşmayan bişi bu. O yüzden güç verio vampirlere. O olmazsa harkete edemezler ama lanetten dolayı yokda olamazlar.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 16 February 2004 00:04 tarihinde demiş ki:
abi dojo
gidip angel we buffy deki vampirlerle kıyaslama gerçeği hehe.
normalde ölmezler kan içemediklerinde, ama öyle bi çıldırırlar açlıktan öyle delirirler ki çığlıkları yer altından duyulur.
mezara koyup çimentoyla kapatıp gömme wersiyonu da war onun.

o versiyonda olmustu yalniz bampir hatirliyorsan :)[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

koreliyorum ben. Bohu. Whitewolf oynamaya oynamaya torpor u da unutmusum.. Humanity rating ine gore belirli bir sure death like trance a giriyorsun. O sureden sonra awakening olabiliyor, eger vucudunda kan varsa o kani hacayarak. Yoksa beslenene kadar kaliyorsun oyle. tamamen savunmasiz.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

cat'in dediği durum zaten torpor..

ayrıca spike'in bahsettiği kan içme olayı da öyle bişi..[signature][hline]Halfmumi bir ara demiş ki:
İcq yönetimi Mastericq sahipleri 25 haneye kadar icq dağıtcaklarını bununda icqnun ortamını dağıtcağını belirttiler
mumi the sucker
Sosyal ağlarda paylaş

şindi cordy bi üst boyuta mı yükseldi ne demek o tanrı mı oldu yani kısacası
eer tanrı olduysa angelı höt die kurtarır :)

bi de gilesta ilginç bi güç vardı ya hani willow o nası bi güç öle faln yaptı nerden aldı öle bi gücü ztn benm bildiim giles büyü faln yapmıyodu... büyü yapmaya başladı birden
Sosyal ağlarda paylaş

oolm nasıl izliyorsun diziyi?
wesley dedi ya bilmemne kabilesi verdi bu gücü diye..
willow da "ödünç alınmış bir güç" felan dedi..
hem çek elini o pastadan, benim o har[signature][hline]Halfmumi bir ara demiş ki:
mumi the sucker

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 16 February 2004 02:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet evet giles. wesleye kafam gitmiş.[signature][hline]Halfmumi bir ara demiş ki:
mumi the sucker
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...