Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[!!!NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Caine o Kain değil.
Caine Vampire The Masquerade'ki ilk insanlardan.
Ve vampir neslinin ilki.
Uzun bir hikayesi var bulmaya üşendim.

Ama sonuçta sen Caine'nin kan bağından ne kadar uzaksan, o kadar güçsüzsün (özellikle büyüsel olarak) demektir.

Ayrıca Buffy'de olur olmaz insanlar büyü yapıyor, Bizim efsanevi Angulus'un tek damla büyü yaptığını görmedim..[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

vampir forumuna geçince daha bi güçleniyor diye biliyordum.. ancak öle demeyin bu güne kadar bir çok vampir filmi çekildi hepsinde acayip değişmeler var mesela blade te gümüş ten ölüyorlar bazılarında sarımsaktan ölüyorlar yani belirli bi formasyon yok o yüzden sabitlemek saçma olur kanısındayım mesela o eve girememe olayı güzel olmuş bana göre.. ayrıa yüz değiştirmesi de bi bonus olarak görünebilir karizma oluyor çünkü :-)[hline]KinGpiN the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada angel in ezik kalması insan kanıylan beslenememesi yoksa olduğundan çok daha güçlü olurdu birde kimse vampirlerin acayip hızlı hareket ettiklerini farketmemiş galiba bir an yok oluyorlar karşına çıkıyorlar o özellikte güzel :)
ayrıca force jump ta var angelde çoğu kez görmüştüm ben.. helikoptere zıplıyordu ama çok göstermiyorlar o sahneleri..[hline]KinGpiN the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam işte bende onu diorum. Vampir formuna geçince eski halinden daha güçlü olduğunu fazla belli edemiolar.

Evet angel insan kanı içmio. Neydi tavuk mu domuz mu ne kanı içio unuttum şimdi. Hatta önceki sezonda harmony geliodu buffy'den angel'a ona ikram ediolardı :D

[hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 16 September 2003 13:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ilk olarak Buffy i zaten çok fazla sevmeyen bir inmsan olarak çok bi şe beklemedim ama olayı robo-buffy kadar rezil edeceklerini hiç beklemiyordum
kısacası buffy tam bir hayal kırıklığıydı benim için

ama Angel, süperdi. Oldukça güzel bir şekilde gerektiğinde tarih dersi tarzına da geçerek oldukça güzel bir bölüm sundular, hayran kaldım

ayrıca Caine ile ilgili de her yerde bulunan yazının linkini pastelicem maksat bilginin yayılması vs. bla bla bla

Buyrun[hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq

[Bu mesaj Zaugna_Khaldun tarafından 16 September 2003 17:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 15 September 2003 18:20 tarihinde demiş ki:
Charisma Carpenter - Cordelia Chase
[hline]This Cat Scratches Free.

oha...[hline]Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
---------
Star Wars:Galaxies oynayamayacağım için; kendimi fahri Bounty Hunter/(veyahut)Jedi ilan ediyorum, izninizle..
Sosyal ağlarda paylaş

buffy çok garip oldu bölümünde..
ayrıca spike'ın ses tonuna aşık oldum ne biçim ses tonuysa.

angel'da ise şu w&h şirketine iyice dellenmeye başladım.
Ben olsam ordaki herkesi teker teker öldürürdüm.
O adam kim merak ettim. Büyük ihtimalle angel'a rakip biri olcak.
Ayrıca bebek de demonvari bişi doğarsa şaşırmam[hline]I WILL crush yar bones!!! garrr
Sosyal ağlarda paylaş

angel gene süperdi bence:P Ayrıcana o herife kıl oldum... Öle pis pis bakıo falan:P

Buffy geri döner bi sonraki bölüm heral sora gene maceralar başlar:P[hline]Raphael: Şuna bak! Bi salamander asla 10 metre boyunda olmazki!!
Donatello: Söleyene bak, konuşan bi kaplumbağa!!
Sosyal ağlarda paylaş

şu assassin ile drizzt'in mücadelesi gibi bişi çıkarsa şaşırmam.
birbirlerini dövüp duruyorlar ama kazanan yok.

Şu Angel'a basit teleportation dışında ekstra güçler verse keşke.
Canım sıkıldı ya.
Peki vampir formuna dönüşünce daha güçleniyor ama biz bu etkiyi farkedemiyoruz.

ayriyetten şöyle cadısal vari güçlere sahip olsa keşke..
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdü malum ölümden geri geldi. Ruhu neredeydi bilinmez. Alışma olayı olacak bir müddet :D

Yannız Buffy'nin dirilişi o kadarda "başarılı" olmadı :D Küçük bir spoil :D

Angel'in Skip'le olan sohbeti süperdi ya. Bi ara iskambil felan oynucaklar zannettim karar vermek için.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

bence buffy nin rutine oturması bi 3-5 bölüm daha alır, ben angel ın kurtardığı adamın ne ya da kim olduğunu merak ediyorum, ayrıca angel baya bi sardı beni yani wolfram hart ın dizi sonunda büyük bi rolü olduğunu düşünmeye başladım çok ilginç vala[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

Angelda senaryonun akışını yönlendirmek daha kolay buffy e göre cordelia bir imgelem görüyor hop macera başlıyor. Buffy de gelişim süreci biraz daha zor, bir tane gloria buldular bütün sezon onunla idare ettiler. Ama angel süper. Hele skip le olan dialog. Orada sormasını beklerdim angelın bu adam(veya her neyse) ne yaptı diye?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gallant, 22 September 2003 00:11 tarihinde demiş ki:
Angelda senaryonun akışını yönlendirmek daha kolay buffy e göre cordelia bir imgelem görüyor hop macera başlıyor. Buffy de gelişim süreci biraz daha zor, bir tane gloria buldular bütün sezon onunla idare ettiler. Ama angel süper. Hele skip le olan dialog. Orada sormasını beklerdim angelın bu adam(veya her neyse) ne yaptı diye?

"just business, fazla kurcalamayalım" ayağına yattı bence orda :P[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...