Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[!!!NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

2 bölüm var. Yannız benim korkum normalde bugün olması gereken bölüm yerine bayram diye tekrar koyarlarsa bütün güvenim sarsılır cnbc-e'ye.

Tamam pazar'a denk gelmiş bayram. Üstüne saat 1:00 'e koymuşsun angel'i. Normal olması gereken bölümü koymazlarsa büük hüsran olur. Ha olması gereken bölümü koyup ardından 3 tekrar bölümü verebilirler tabi. Ama pazartesi sezon sonunu koymazlar inşallah. Uyuz oldum şimdi.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

yaws arkadaşlar bizim dijitalde bozuk enden olabilir?100:00 da iken arkadaşda izliyodum gecenin 1indede gidilmezki[signature][hline]İki tarafta saldırıyorsa bu taaruzdur;biri saldırıyor öteki savunuyorsa bu kuşatmadır;ama biri saldırıyor öteki birşey yapamıyorsa,işte o zaman katliam olur

A.K.A Xanros
Sosyal ağlarda paylaş

pok ettiler ya. O kadar bekledik dizinin seyrini neden bozuosunki. ne gerek var yani. bişi koyacaksan 24'ü koy bari bişeye benzesin. Dizinin altyazılarını yazan arkadaşlarmı tatil yapacak ?

Bu mantığın bir anca önce değişmesi lazm. İlla tekrar bölümü verceksen pazar günü normal bölümünü ver sonra naparsan yap.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Gayet mantikli bir is yapiyorlar. insanlar tatile gidiyor degil mi? bir hafta gec izlemek mi hic izlememek mi isterdin? ayrica bu tatillerde takip edemedigim ama sonradan cok izlemek istedigim dizileri izleme firsatim oluyor. Saat 01.00 e yeni bolum koymayacaklari gun gibi asikardi zaten. bosuna umitlenmissin.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi bana ne izleyemeyenlerden tatile gidenlerden..
ben izleyemediğim tatile gittiğim zaman eski sezonları mı koyuyorlar!

yani saçmalığın daniskası "tatile gidenler oluyor bu hafta tekrar yapalım"..

hem o saatte 24 koy biz geceyarısı vampiri olalım 1e kadar bekliyelim,
hem de o bölümler tekrar bölümler olsun..

yani çok istiyorlarsa gelecek hafta yayınlasalardı..

neyse pazar çok yakındır sabırsızlanıyorum..[signature][hline]Kenderleme, 01 February 2004 00:29 tarihinde demiş ki:
öyle rezalet yüzsüz vatan haini insanlarız yani biz..
Sosyal ağlarda paylaş

Belki bilmeyenler vardır yinede söylim 11 Ekim 2003 te gerçekleşen düğünde iki kişi hayatlarını birleştirdi.. Gelin vampir avcısı buffy dizisinin tatlı cadısı (artık evil :-)) Allyson Hannigan(willow),Damat ise Angel dizisinden Alexis Denisof (Wesley).Alyson hannigan babasının düğün sırasında ağlayacağı üzerine beş dolara bahse girmiş ve kazanmış :).Gelin düğünde bir badgley Mischka tasarımı , damat ise Hugo Boss takım elbise giydi.Eğlenceli bir düğün olması için düğüne trambolin bile getirildi,sabahlara kadar dans edildi.[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
DynamicK, 11 January 2004 03:15 tarihinde demiş ki:
bidahaki pop stara bende katılıcam
şimdiden calısmalara basladım
2 kapkaç yaptım
6 adam dövdüm
3 lokantada kavga cıkardım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 08 February 2004 15:24 tarihinde demiş ki:
tmm da dvd alcak param yok :-(

yok dvd'nin cikmasi demek bolumlerin dvd'den riplenip p2p programlarina dusmesi demek :P[signature][hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
...a Dream for the Blind...
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...