Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[!!!NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

dönjem bana sana abi..
bilimum p2p programlarından arattın mı ?[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
DynamicK, 11 January 2004 03:15 tarihinde demiş ki:
bidahaki pop stara bende katılıcam
şimdiden calısmalara basladım
2 kapkaç yaptım
6 adam dövdüm
3 lokantada kavga cıkardım
Sosyal ağlarda paylaş

aslında en güzel
p2p programlarından biridir şiddetle savunuyorum..
bende diğer programlara uyuz oluyorum kazaa falan :)
nasıl search ettiğini sölersen bi arayım bende belki bulurum imesh te o zaman sende yüklersin direk bölüm adını mı yazıyorsun ?[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
2 kapkaç yaptım
6 adam dövdüm
Sosyal ağlarda paylaş

*!becerememiştir çaktırmadan sıvışmaya çalışır*
eh şey akşam gelicem şimdi gym e gidiyorum o zaman bakarız ghald hocam..[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
2 kapkaç yaptım
6 adam dövdüm
Sosyal ağlarda paylaş

angel 3x18 diye aratırsan çıkıo kazaa da ama tek bir tane.
Hızlı bağlantın varsa indirirsin.

Kazaa çözüm deil aslında. Çözüm internetten DVD siparişi :D Sonra ne güzel divx'e çevirir satarsın :D

Belki sağda solda vardır divx olarak satan.
Kazaa çözüm diil diorum hakkaten değmez o kaliteye.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam abi okudun izledin farketmez, ukalalık yapma anlamında söylemedim onu ben. söyleme anlatma abi. foreshadowlar bırak kalsın foreshadow olarak. bölümden sonra de istediğin kadar, 1326 bölüm önce angelın öldüğünü gördü ya, işte öldü. o bunun içindi de, ama öldüğü bölümde söyle.[signature][hline]G-power a.k.a gehena
werewolf
uin
Sosyal ağlarda paylaş

e-meulede shareractor' daki bolumlerin goruntu kaliteleri cok guzel fakat xvid olarak kaydedilmiş ve her biri 350mb civarlarında. Xvidle başa cıkamadım baska formata cevireyim dedim ve ses problemi cıktı maalesef ama gercekten kacirdiginiz bolumleri eger xvidlerle probleminiz yoksa ordan indirip seyredebilirsiniz.
Ben bezdim ve vaz gectim.
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler genelde yazmam ama yazarsam uyarırım zaten. Ayrıca Angel ile Buffy'nin bu haftadan itibaren sezon sonuna kadar bağlantılı gideceğini söylemek spoil felan deil. Amerika'da Angel'ın TV reklamları hep o hafta yayınlanacak bölümden görüntüler içerir. Teaser olayı. Sinema filmleri trailer'ı gibi. Allahtan burda öyle vermiolar.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Acaba hangisi destroyer di :)
connor mu yoksa diablo tribi yaratık mı :-p[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
2 kapkaç yaptım
6 adam dövdüm
Sosyal ağlarda paylaş

elinde angel'in divx leri olan var mı. ankara'da olan olursa daha da iyi. bütün bölümleri istiyorum ama elinde olan varsa lütfen cevap yazabilir mi.[signature][hline]Yaradılmışı hoşgör,Yaradandan ötürü
Mosquito, 08 December 2003 22:18 tarihinde demiş ki:
daha fazla uzatmamanın anlamı yok
Sosyal ağlarda paylaş

ya izleyemedim en bomba bölümmüş burda yada pmden açıklıcak kadar angel buffy manyağı olan varsa çok mutlu olurum?

eğer gerçekten çok iyiyse indiriyim netten bölümleri[signature][hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi tekrarını izledim. gerçekten süperdi. acaba her şakanın altında gerçek payı vardır kaidesiyle yalancı kehanette de doğruluk payı olabilir mi. angel oğlunu öldürür mü. ya ad connor angel'i. bir hafta sabretmek zor valla.[signature][hline]Yaradılmışı hoşgör,Yaradandan ötürü
Mosquito, 08 December 2003 22:18 tarihinde demiş ki:
daha fazla uzatmamanın anlamı yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...