Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[!!!NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Release for Angel Season 3 DVD
12/21/2003

Fox Home Video has released the street date for the 6-DVD set of Angel Season 3. February 10, 2004 will be the happy day for Angel fans in the U.S. The six discs will be presented in widescreen with plenty of extras on all but two discs. Disc 6 itself contains two featurettes, two screen tests and approximately 50 images in a still gallery.

At this time you can pre-order Season 3 at Amazon.com and they are still taking pre-orders for Buffy the Vampire Slayer Seasons 6. The suggested retail price for Angel season 3 will be $59.98 in the U.S. and $89.98 in Canada. Hold on Angel fans, your giddy excitement at being able to wrap your hands around the new release will soon be realized!

Scott Allie thanks Buffy readers
12/19/2003

After five-plus years, Dark Horse Comics is ending its Buffy the Vampire Slayer monthly line, although Joss & Co. will be continuing various other concepts, the Buffy comic we all know and love came to an end last month with Issue #63. DH is providing fans more adventures in "Tales of the Vampires" with Joss, there's a possable 2nd "Fray" series, and you never know what else may come along, perhaps more "Angel" -- certainly more Buffy somewhere, somehow, After all, some slayers never die.
[hline]
Evet buffy'nin çizgiromanı'da bitmiş. Gerçi buralarda göremedik ama olsun. Angel'in sezon 3 daha orda çıkıcak bize ne zaman gelir kimbilir. Amazon buraya göndermediğine göre, buraya gelmesini beklicez.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 21 December 2003 22:50 tarihinde demiş ki:
ben bilmiyordum, sayende öğrendik.[hline]KinGpiN the striked sazan
Dön bakim 70'li yıllara ne modaydı ? Murat 124, böl ikiye 62 , 62 den ne yaparsın sen ? tavşan , böl ikiye şan , tersten oku naş hadi bakim naş anladın sen anladın...

ne kızıyon yaa nerden bileyim senin bilmediğini müneccimmiyimki ben senin bilmediğini bilecem
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam uzatmayın sizde. Spoiler spoilerdir, birinin bilip bilmesine gerek yok. Angel'in connor'a gülümse dediğinde bebeğin gülmesi çok güzeldi ya. Hayır vampir olmadanda yenecek kadar güzel bir bebek hehe.

Buffy 4. yada 5. sezon gördüm megavizyonda. Angel gördümmü hatırlamıorum ama buffy var mesela.

[hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 21 December 2003 23:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 21 December 2003 22:52 tarihinde demiş ki:
[Evet buffy'nin çizgiromanı'da bitmiş. Gerçi buralarda göremedik ama olsun. Angel'in sezon 3 daha orda çıkıcak bize ne zaman gelir kimbilir. Amazon buraya göndermediğine göre, buraya gelmesini beklicez.

amazonun gondermesi lazim?![hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
=Follow the Blind=
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

buffy çok sıkıyor hocam ya.
bir zebani veya vampir avlıycaklar.
saniyesinde yaratık ölüyor.
"acaba ne olcak" diye düşünemiyorsun.
yaratık çerez gibi ölüyor gidiyor. buffy yiyor onu hemen..

oysa angel'da bir heyecan var.
düşmanlar en azından patır patır dökülmüyorlar..

ayrıca buffy'dekiler birbirlerinin etrafında dönerlerken,
angel'da doğa üstü olaylarla mücadele ediyorlar..[hline]Bir şeyi göremiyor olman,
orda olmadığı anlamına gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk Buffy'nin filmi vardı..
sonra Buffy dizi haline dönüştü.
Ona yardım eden biri vardı.
Bir barda böyle ceket + fanila ile durur Buffy'e bilgiler verirdi.
Bu adam Angel'dı.
Daha sonra vampir olduğunu anladık..
Buffy Angel'a aşık olmuştu ama vampir olduğundan (hani bizimkisi vampir avcısı ya..) sarsıldı felan..
Daha sonra Angel'ın kendi dizisi başladı.

Bir yandan Buffy bir yandan Angel izledik..

Şu an eski sezonları (Türkiye için yeni sezonlar ama)
cnbc-e'de, Türkçe altyazılı olarak pazar akşamları
20'de Buffy
21'de Angel

izleyebiliyoruz..
anlatabildim mi?[hline]Bir şeyi göremiyor olman,
orda olmadığı anlamına gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

valla başta da söylemiştim inatla tekrar etmeye devam ediyorum angel ne kadar mükemmel hoş ve de güzel bir dizi olmaa devam ediyorsa buffy dfe o kadar tersine doğru gidiyor

3 Buffy=1 Angel diyebilirim
(karşı çıkanlar olabilir ama bana göre böyle)[hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

Tempolu bölümler yaklaşıo arkadaşlar :D Hazırlayın kendinizi. Buffy sonraki hafta angel'da bu hafta hareketlenio. Buffy'de sezon sonuna doğru süper bombalar var. Zaten ilk bomba bu hafta patlıcak. Angel'da ise direk bu hafta patlıo bomba.

Gerilin biraz böyle yarın akşama kadar zamanın hızlı geçmesi için yapacak bişiler bulun :D[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ne bölümdü öle kafayı yicem uyuz oldum şimdi o sajha mıdır nedir böle yumruğu suratının ortasına gömesim geldi.. gitti güzelim connor ama bidahaki bölümde kasap var sanırım angel zaten yarı evil modda şu an gözünü kırpmadan biçecek bir kaç kişiyi, ayrıca wes öle boğazı kesik kaldı ? bide başta gitar çalan hatunun suratının iblis olması manyak komikti eheh ölüyordum gülmekten .. Host süper ya bu sefer hazırlıklı olucam dedi eline sopa aldı :D[hline]KinGpiN the striked sazan
BabacumMostors, 27 December 2003 21:53 tarihinde demiş ki:
yabancı am da kullanmasınlar alla alla ben zorda kalmadıkça kullanmıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Justine midir nedir o kız Angelın vampir zamanında eline düşecekti aah ah.
Wesley nin boğaz kesildi ama büyük ihtimalle yaşayacak. Kesik derin değildir falan diye kurtaracaklar adamı. Gerçi aşk acısında adam ölüp gitse fena da olmaz hani.
Angel bir iki bölüm içinde gider o boyuta döver holtzu alır connoru gelir. Benim tahminim bu yönde. ama nasıl yapar onu bilemem. Sah-Jan ı mı zorlar buna, kadim bir artifact mı bulur meçhul. seçenekler bayağı çok.
Sosyal ağlarda paylaş

Demiştim bomba diye. Buffy'de güzel bir drama yapmışlar. Şimdi gelecek bölümü bekliorum ben, sanitarium oyununa benzer bir bölüm olacak.

Angel'da en manyak sahne, Wesley'in bebeği susturmak için nini söylerken Lorne'un Wesley'in içinden geçenleri okuması, ardından gelen sessizlik, ikisinin birbirlerine bakışları ve Lorne'un önden Wesley'in arkadan koşması. Süper bir sahneydi ya.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...