Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[!!!NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

biraz önce kanallari değiştirirken gördüm ( kendi adima buffy ve angel dizileri vampir konseptine yapilan en büyük hakaretlerden biridir)...
neyse buffy artik vampirleri seks yaparak öldürme karari almiş galba.... o aptal sarişin vampirle seks yapiolardi da .... zavallim vampir " hayvan seni nasil isirdin heryerleri mi" diye ağliyordu .... kiçimla güldüm ...[hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır ...1...2...3
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hired_gun, 07 December 2003 20:23 tarihinde demiş ki:
biraz önce kanallari değiştirirken gördüm ( kendi adima buffy ve angel dizileri vampir konseptine yapilan en büyük hakaretlerden biridir)...
neyse buffy artik vampirleri seks yaparak öldürme karari almiş galba.... o aptal sarişin vampirle seks yapiolardi da .... zavallim vampir " hayvan seni nasil isirdin heryerleri mi" diye ağliyordu .... kiçimla güldüm ...[hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır ...1...2...3

Angel i izlemiyorken nasıl böle bir yorum yapabiliyorsun ki ? Buffy zaten sıçışlara geçti ama Angel'e laf sölettirmem kusura bakma.. vampir konseptine demişsin bunun bir standartı yok ki ? her yönetmen kendi kafasına göre şekillendiriyor.. ben hayatımda vampirlerin gümüş ile öldüğünü ilk kez BLADE serisinde gördüm.. ayrıca sarımsakla ölmeleride ayrıca bi saçmalık.. neyse daha fazla yazamıcam saçma saçma yorumlar yapıp beni kızdırmayın .. :-p

Angel süperdi bana göre.Esasına aksiyon yoktu ama duygusal anlamda baya bi yüklenmişler bu bölüme ... birbirine aşık olan karakterlerin ardı ardına dumuru gibi bişey olmuş eheh..

Buffy için bir yorum yapacamıcam gerçekten yorum yapılmayı haketmeyecek kadar kötü olmuş..[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..
Sosyal ağlarda paylaş

ben annemlerle (ayk'ı da unutmayalım) izledim bufy ve angelı..

angel'da şöyle zebaniler çıkar da annemler kaçar diye düşündüm..

ama her iki dizide de seviştiler..

buffy'nın vücudu orda güzel görünüyordu o da ayrı mesele.. :

bir de işin garibi şu:
son birkaç gündür hayalet hikayeleri okuyorum..
fazla korkunç değil ama biraz masalsı ve felsefik hikayeler..

angel'daki balerinin yaşadığı duruma çok benzer hikayeler vardı kitapta. çok şaşırdım öyle bir senaryo görünce..

yaratıklar çok sinir bozucu.. Kim habire gülen bir yandan da ağlayan yaratıklarla kavga etmek ister ki? Hem bunlar bir de ölünce kendilerini bölüp iki yaratık oluyorsa?

buffy bölümü iyice suyunu çıkardı diye düşünmekteyim..
Adamlar sırf tiyatro yapıyor. Mimiklerle durumu kurtarmaya çalışıyor..

Angel da gerilim dizisi gibi gözüküyor.. Her saniyesi o kadar geriyor ki insanı, sanki her an birşey olcakmış gibi hissediyorum..[hline]Nefret Ederim: Petek Dinçöz, Harry Potter, Electronic Arts
Hastasıyım: Şebnem Ferah, Wolverine, Blizzard
Sosyal ağlarda paylaş

Angel'in bu bölümü gibi değişik bir bölüm var buffy'de bu sezon. 3 haftası sonra galiba. Sanitarium demiştim yukarda. Okudum, seyretmek için gün sayıyorum.

Ayrıca dizinin 7. sezonda (bir sonraki) süper ve angel'in 4. sezonda dandik olduğunu söylemek spoiler deil :D Çünkü izafi şeyler bunlar. Kimine süper gelebilir.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Ehem burda(en azından bizim apartmanda)cnbc-e 2 aydır çekiyor.En çok dizileri izlemek istiyodum ve burda şimdi kim olduğunu hatırlamadığım birileri o kadar övüyodu ki kafayı yemiştim.Fakat izlediimde kusasım geldi resmen.Lütfen kimse sen ne anlarsın bea git kara murat seret demesin Vampire slayer ne demektir kardeşim biri bana bunu açıklasın.Açıklayan kişi sonra diziyi izlesin.Sonra tekrar düşünsün.Kusura bakmayın belki bu diziler eskiden çok iyidi bilemiyorum ama şimdi BERBAT.
Dier dizilere dicem bişe yok seinfield,South park,adını şimdi telaffuz edemediim:) ama kaçırmadıım biçok komedi dizisi hepsini izliyorum vede beeniyorum.Cnbc çekmeden önce nerdeyse hiç tv izlemezdim.(X-files vb şeyler hariç)
Ha son olarak ya anlamadım o buffy ne ayak abi güzelliği dışında ne tür silahları var.Henüz bi headshot attığını görmedim.Ama sarı bi adamla yaptığı fena deildü.Bide o sen onlardan deilsin sen busun şusun geyii tiksinçti.Açıkça seni eve atabilirmiyim dese gelsin ciğerimi yesin dimi ama.
Sosyal ağlarda paylaş

the father will kill the son :P hmm kendi tahminimi yürüteyim, çocuk amansız bi hastalığa kapılcak ya da biri büyü yapcak, çocukda ölmesin diye angel vampir yapacak çocuğu :P[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

buffy çok sıktı abi..
iç çatışmalar dışında hiçbirşey yapmıyorlar..
bir iblis çıktı yarım saat onla uğraştılar..

angel'da da iç çatışmalar başladı ama en azından her bölüm en az iki iblis avlıyorlar...[hline]Bir şeyi göremiyor olman,
orda olmadığı anlamına gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Fred ile Gunn u hiç yakıştıramadım bence Wesley daha iyi olurdu bu arada groo bir filmden tanıdık geliyor bana hangi filmden hala çözemedim .. Angel ile Wes in durumu aynı olmuş...wes fred e açılamadı gunn çekti aldı, angel da cordy ye açılamadı groo çekti aldı :) groo inşallah diziye katılır :-)[hline]KinGpiN the striked sazan
Dön bakim 70'li yıllara ne modaydı ? Murat 124, böl ikiye 62 , 62 den ne yaparsın sen ? tavşan , böl ikiye şan , tersten oku naş hadi bakim naş anladın sen anladın...
Sosyal ağlarda paylaş

Tek kelimeyle süperdi diyebilirim.. hele wesley in hamburgerle konuşması ,hamburgerin soruları cevaplarken ki üstündeki ORDER HERE yazısı falan süperdi dizinin bitişi yine piskopat olmuş ya angel bişeyler yiyebilirim dedi ama tebessüm ile söledi inşallah gerçek olmaz :)

olacakları biliyorum da heyecan basıyor yine city of angel sucks

[hline]KinGpiN the striked sazan
Dön bakim 70'li yıllara ne modaydı ? Murat 124, böl ikiye 62 , 62 den ne yaparsın sen ? tavşan , böl ikiye şan , tersten oku naş hadi bakim naş anladın sen anladın...
Sosyal ağlarda paylaş

abi wesley tam diyordu ya hani ne kadar komik işte insanların hamburgerlerle konuşması falan derken bi deprem oldu.. dumurulize oldum.[hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...