Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2011 Polo GTI

Esh

Öne çıkan mesajlar

sanirim yarim depoyla 250 km yaptim. 4-5 kere kokledim.

yalniz canimi sikan bi$ey oldu. dsg yi S e alip bi kalki$ yapiyim dedim. 3ten 4 e gecerken dsg BANG i yedim. henuz 2. defa denemedim S te.

$imdi 7 ileri dsg lerde kronik sorun bu diyen de var, 1-2 defa bang gelip bi daha hic gelmeyen de var.

Drive modda bi hicbir sikinti yok. ama S te o ses gelince tamam mekatronigi elimize alicaz diye du$undum.

bunun di$inda araba hakkaten cok iyi ya. cok zevkli ufak tefek. iyi ki cooper a bayilmami$im o kadar para.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

sanirim yarim depoyla 250 km yaptim. 4-5 kere kokledim.

yalniz canimi sikan bi$ey oldu. dsg yi S e alip bi kalki$ yapiyim dedim. 3ten 4 e gecerken dsg BANG i yedim. henuz 2. defa denemedim S te.

$imdi 7 ileri dsg lerde kronik sorun bu diyen de var, 1-2 defa bang gelip bi daha hic gelmeyen de var.

Drive modda bi hicbir sikinti yok. ama S te o ses gelince tamam mekatronigi elimize alicaz diye du$undum.

bunun di$inda araba hakkaten cok iyi ya. cok zevkli ufak tefek. iyi ki cooper a bayilmami$im o kadar para.

Esh bu olaya ben de tanık oldum. Kuzenin Golf ünde araç 1.4 tsi. dsg şanzıman. Manuel konumda gaza basıp çektigi anda bir bang oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bugun bi sikinti daha ya$adim. araba uzun yolda 90in altinda gidemiyor =P

$oyle biraz hizlaniyim 120ye cikiyim dedim. 190 la gitmeye ba$lami$im. cok net hizlaniyo ya $aka gibi bi motor bu. i$in kotusu polo olmasina ragmen hissettirmiyo hizi. korkmaya ba$ladim.

Tahmin ettigimiz gibi 10 litre yakiyo, buna ara ara basmalar, hiz denemeleri dahil.

belki biraz du$er tuketim 1-2k km sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...