Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2011 Polo GTI

Esh

Öne çıkan mesajlar

abicim esh biliyoruz vw com net veya bilemedik google ama orada anlatılan lisanla anlayamacağım için direk sordum soruyu. monitörün büyülüğüne bakıpta bilgisayarın iyiliğini oranlayan birisi gibiyim işte. ah babamdan araba olduda, deneyim tecrübe sahibi oldumda; gelip buraya sorumu sordum! cevaplamak istemezsen isteme ben sorularımı cevaplayacak çin nufusu kadar adam bulurumda. cahiliz dedik emme gurursusuz demedik
Sosyal ağlarda paylaş

saturn said:

abicim esh biliyoruz vw com net veya bilemedik google ama orada anlatılan lisanla anlayamacağım için direk sordum soruyu. monitörün büyülüğüne bakıpta bilgisayarın iyiliğini oranlayan birisi gibiyim işte. ah babamdan araba olduda, deneyim tecrübe sahibi oldumda; gelip buraya sorumu sordum! cevaplamak istemezsen isteme ben sorularımı cevaplayacak çin nufusu kadar adam bulurumda. cahiliz dedik emme gurursusuz demedik

haci yok soruyu soru$ bicimin komigime gitti. yanli$ anlama. ne biliyim 1.6 imprezayla, impreza wrx arasinda neden 100 lira fiyat farki var gibi bi soru oldu.

$oyle gireyim peki;

$imdi arkada$inin 30 liralik polosu 1.4 manuel trendline dir.

bu araba en ust versiyon donanima sahip, uzerine ekstra opsiyonlara sahip.7 ileri otomatik $anzuman ve 1.4 TSI (turbolu supercharger li) motorla geliyor. Bu motor standart tsidan cok daha guclu. 180hp.

arabada ayrica ozel suspansiyon ve 17 inc ala$im jantlar var.
Sosyal ağlarda paylaş

Merabalar. esh kardeş biliyorum daha önce cevapladın ama sana zahmet yanlış anlama beni net yakıtı merak ediyorum. demişsin 10 lt. diye ama yarım depoyla 250 km yazmışsın ben lt olarak değilde depoyu doldurdun yanılmıyorsam 55 lt alıyor kaç km gittin 500 mü? tl olarak yakıt soruyom hiç denedinmi depoyu doldurup bindikten sonra tekrar doldurup kaç tl yaktığını kusura bakma benim için önemli. şimdiden sağol
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

APR'nin program switching özelliği uygulanabilse:

www.goapr.com said:

Program Switching Enables you to swap between two or more engine programs using the cruise control stalk. All cars have stock and standard chipped program versions available. Valet, race-gas, and other specialty programs are available for most models.

Şehiriçinde kırparsın gücü, tüketim de düşer haliyle.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

sedan araclarda cizgisel butunluk oluyo yumusak gecis butun tavan arka camla beraber siyah olmaya baslayınca, ama hatchbacklerde c sütunun dik inişi bence bozuyo biraz uyumu

edit: daha ziyade spoiler işi karıştırıyo.

spoileri naaptın, spoilere kadar kaplatıp onu bıraktın mı, onu da mı kapladın.
spoileri kapladıysan peki sütun hizasında kalan kısımları naaptın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...