Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Manga: One Piece (bol spoiler içerir)

Virus

Öne çıkan mesajlar

Remus said:

Kaijad said:

spoo

ya kalbi aldı ne demek ya ? nası alıyo adam duman zaten ? hayır alsa nolacak neden kaybetti smoker anlamadım ?

haki vardir law dada. Smoker epic fail oldu gozumde.....

vice admiral seviyesine gelmiş smoker da haki yokmu. ah Oda ah naptın harcadın koskoca adamı.

Sosyal ağlarda paylaş

Remus said:

Yanlis hatirlamiyorsam Luffy smokeri adam yerine koymuyordu :) Haki olayida kimin hakisi daha yuksek olduguna bakiyor diye biliyorum.

Bu arada acaba yeni tayfa harpy kadin olurmu? Luffy onuda gozune ksetirdiydi bi ara.

Hm ? Luffynin harpy i gördüğünü bile hatırlamıyorum.

O değilde bu bölümde önemli şeyler öğrendik bence.Eğer logia haline dönüşmüş bile olsa organlarının bulunduğu bölüm alınırsa o organı yok olur logianın anladığım kadarıyla.Law Smoker gibi bir logianın kalbini başka türlü zor alır gibi.Sanki Law güzel dayak yiyecek gibi,fazla güçlü sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

Krology said:

Remus said:

Yanlis hatirlamiyorsam Luffy smokeri adam yerine koymuyordu :) Haki olayida kimin hakisi daha yuksek olduguna bakiyor diye biliyorum.

Bu arada acaba yeni tayfa harpy kadin olurmu? Luffy onuda gozune ksetirdiydi bi ara.

Hm ? Luffynin harpy i gördüğünü bile hatırlamıyorum.

O değilde bu bölümde önemli şeyler öğrendik bence.Eğer logia haline dönüşmüş bile olsa organlarının bulunduğu bölüm alınırsa o organı yok olur logianın anladığım kadarıyla.Law Smoker gibi bir logianın kalbini başka türlü zor alır gibi.Sanki Law güzel dayak yiyecek gibi,fazla güçlü sanki.

Yok öyle olmuyor. Hakin yoksa logiaya dokunamıyorsun. Hakin varsa zaten istediğin şekilde zarar verebiliyorsun gücün yettiğince. Ha Law da yeni bir güç türü çıkar logia ya spesifik ozaman iş değişir tabi.

Eğer orda çocuklarla ilgili bir durum varsa ve Law içindeyse kaçarı yok, ağzıyla burnunu yer değiştirir tayfa. Bu arada Law la Zoro kapışır gibi. Smoker kalkarsa onunla kapışacak Luffy den başka adam yok çünkü takımda.
Sosyal ağlarda paylaş

Luffy lawla kapismaz muhtemelen adam cocugun hayatini kurtardi. Baska bi twist felan olur. Haki olmasi logiaya dokunma anlamina gelmiyor, hakisi kimin fazlaysa onun dedigi oluyor. Mesela Zoro ile celik adam kapismasi var arabistada. Haki kullanmayi ogrenene kadarvuramiyor adama. Hani istesende dodge felan atabiliyorsun haki ile. Ucan adada lightning ziviri olan adam dodgeluyordu luffyi. Law'un olayi biraz farkli kalbi nasil aldi bilmemde adam kendi kuresi icinde cok guclu herseyi istedigi gibi kontrol edebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Remus said:

Luffy lawla kapismaz muhtemelen adam cocugun hayatini kurtardi. Baska bi twist felan olur. Haki olmasi logiaya dokunma anlamina gelmiyor, hakisi kimin fazlaysa onun dedigi oluyor. Mesela Zoro ile celik adam kapismasi var arabistada. Haki kullanmayi ogrenene kadarvuramiyor adama. Hani istesende dodge felan atabiliyorsun haki ile. Ucan adada lightning ziviri olan adam dodgeluyordu luffyi. Law'un olayi biraz farkli kalbi nasil aldi bilmemde adam kendi kuresi icinde cok guclu herseyi istedigi gibi kontrol edebiliyor.

Law,Luffy'nin hayatını kurtarmış olabilir ama bu demek değildir ki Law'ın yenilişi Luffy'nin elinden olmayacak.Busoshoku(yanılmıyorsam buydu zırhlanma hakisinin adı) hakisine sahip olan benim bildiğim herkes logia'ya dokunabilir ama vereceği hasarda değişiklik olur.Ve Zoro'nun haki kullandığı hakkında şu ana kadar pek bilgi çıkmadı zoro şu anda biliyor olabilir ama o zaman daha kaptan bile tam bilemezken hatta haki mi "Ha?" diyebilecek konumdayken zoro'nun haki kullandığını söylemen biraz garip gözüktü gözüme.Enel en güçlü kenbonshoku(emin değilim isimden)lardan birine sahip bir karakter Luffy'i dodgelaması normal ama Law'ın değil çünki Law Kenbonshoku haki konusunda tahminim yeteri kadar usta değildir,bilmiyordur.Onun küresi içinde yenilmesini sağlayacak bana göre yegane şey hızdır ve bu da Luffy'de mevcut.Yanlış anlama fikirlerimi belirttim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim gencler hakiden habersiz haki kullaniyorlardi zaten. robini kurtardiklari zaman felan cat cat haki cakiyorlardi. Bi suru yerde ornekleri varda hani hepsi habersizdi. Belki hawkeye ogretmistir zorroya haki teorisini :). Sanji ve usopta muhtemelen haki kullanabiliyorlar ama zoroya gore baya az onlarinki.

Yalniz bence Law'u kesin buggy gelip dovucek :)
Sosyal ağlarda paylaş

Remus said:

Bu kalp alma olayi ilemi soul swap oldular ben anlamadim orayi

Anladığım kadarıyla 2 kalp var biri ruh yerine geçiyor daha çok şu çizimlerde kullanılan düzgün kalplerden.Diğeri ise gerçek kalbin çizimide zaten gerçeği andırıyordu.Ruh gibi olan değişirse ruhun değişiyor değiştirilen kişiyle diğerini sökemedim daha.Benim anladıklarım bunlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...