Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

professions ve harcanan paralar.

kermit

Öne çıkan mesajlar

Deacon said:

Bir yerden duymadim ben kendim tailoring kasiyorum su an. Moblar surekli extra cloth dusuruyor. AH'de pahali ama alma ihtiyaci duymadim hic. Hos daha 517 ama ah'den almadan ve hic ekstra farm yapmadan hizlica kasiyorum denebilir.

Volatile de en cok dreamcloth icin gerekli. wow-professiondan bakaiblirsin oyle cok fazla istemiyor.

baslangıcta drop dusuktu daha sonra artırdılar cloth dropunu
Sosyal ağlarda paylaş

Enchanting ve JC için en ucuza skill kasabileceğiniz recipeler yerine AH'den en fazla geri dönüş yapabileceğiniz recipeleri tercih etmeniz daha mantıklı olabilir.

Enchanting 450-525 arası özellikle +5 veren silah enchantleri sarı olana kadar devam edilebilir ve geri dönüşü ile skill kasmanız kafa kafaya gelebilir. Serverlar arası fark tabiki de çıkacaktır ancak ortalama 5 k ile enchanting kasılabilir ve vellum kullanımı ile aynı para geri kazanılabilir. Ancak AH den direkt enchant malzemesi almak yerine ucuz yeşilleri takip etmek ve skill kasan adamları yakalamak çok önemli. Her profun skill kasarken elinde biriken magical itemları AH leyen insanlar oldukça yalnızca bunları alıp DE ederek masrafınızı 3 te 1 e kadar azaltmanız mümkün.

JC için en güzel yol Alchemy ile birlikte devam ettirmek. Özellikle transmute master bir alchemy proff ile proclayan gemler ile çok ama çok ucuza skill kasabilirsiniz. Belli bir noktadan sonra sadece meta gem bile x2 si nedeniyle kara geçmenizi sağlayabilir.

LW ile BS ler ise farm yapmadan sırf AH ile 10 k + gözden çıkarmak durumunda ancak İGM olduktan sonra tek bir epic ile harcadığı parayı geri alabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...