Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aggresive Discipline PvP Build

Elderon

Öne çıkan mesajlar

Öncelikle merhabalar,

Diğer Discipline/Holy priest başlığına yazmıyorum çünkü orası tamamiyle PvE için konuşulan bir konu olduğu için buraya yazmanın daha uygun olacağını düşündüm.

Arena'da normalde shadow spec oynuyorum fakat 2v2 için alternatif olarak ofansif yönlü bir discipline talend buildi yaptım. Görüşlerinizi bekliyorum;

http://www.wowhead.com/talent#bfhcbRcrcorochZh:mkqdormVM

Not: Yeni gelecek hotfixden sonra daha efektif çalışabileceğini düşünüyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

Agresif oynamak istiyorsan evangelism şart bir kere, hem mana reduct. hem dmg. inc.

Sonracıma reflective shield biraz nasıl desem duel talenti bence. Onu almak yerine inner focus, desperate prayer alsan, maç döndürürsün. Ayrıca renewed hope ve strength of soul yeni patchle beraber olmazsa olmaz olacaklar talentlerimizde.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Agresif oynamak istiyorsan evangelism şart bir kere, hem mana reduct. hem dmg. inc.

Sonracıma reflective shield biraz nasıl desem duel talenti bence. Onu almak yerine inner focus, desperate prayer alsan, maç döndürürsün. Ayrıca renewed hope ve strength of soul yeni patchle beraber olmazsa olmaz olacaklar talentlerimizde.

Evangelism'e ok ama archangel'ı çok gerekli görmedim şahsen, total mananın %5'i 4-5k arası mana getirir en fazla?

Reflective Shield için ise adamın vurduğu dmg'ın %45'ini geri yansıtacağından total dps'ye etkisi olur kanaatindeyim.

Desperate prayer ve inner focus için söylediklerine katılıyorum.
Renewed hope ve Strength of soul yeni patch ile nasıl olacak?
Gözümden kaçmış olabilir, çünkü şu an ki durumuyla pek "heal" cast ettireceklerini sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Holy
Prayer of Healing base healing reduced by 15%, from 3633 - 3838 to 3087 - 3262.
Lightwell now restores [ 1.063% of Spell Power + 9929.445 ] health over 6 sec, down from [ 1.155% of Spell Power + 10792.875 ]
Chakra now also affects Flash Heal or Greater Heal. Serenity now also procs from Flash Heal, Greater Heal, or Binding Heal. Chastise now procs from both Smite and Mind Spike.
Blessed Resilience now also procs from a critical hit from any attack.
Renew now costs 17% of base mana, down from 21% of base mana.

Discipline
Focused Will now also procs from a critical hit from any attack.
Strength of Soul has an additional effect - In addition, when you cast Power Word: Shield on yourself you are immune to Silence, Interrupt and Dispel effects for 2/4 sec.

Shadow
Shadow Orb Power now increases the damage done by your Shadow Orbs by 21.6%, up from 20%. Each point of Mastery increases damage by an additional 1.5%, up from 1.3%.
Mind Sear base damage has been increased 60%, from [ 91 - 98 ] to [ 146 - 158 ]

omg :D
Sosyal ağlarda paylaş

Gördün mü nasıl olcağını :P

Bir de archangel'in olayı şu ki, healını arttırıyor. Tamam ofansif olabilirsin sapına kadar ama healersin sonuçta, mananın büyük kısmını heallar tüketecek. Verdiği instant 5-6k mananın yanında o açık olduğu sürece daha çok heal atacaksın ve dolaylı olarak harcadığın mana azalacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...