Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uzaktaki akrabaya fotoğraf göndermek için

yav

Öne çıkan mesajlar

uzaktaki eşe dosta fotoğraf göndermek için pratik yöntem arıyorum

fotoğrafları çektiğim gibi 12mp olarak göndermem ama 800 piksel de göndermek istemiyorum, en azından 4-5 mp olarak göndermek istiyorum.(15*10 bastırmak isteyebilirler hani..) O yüzden facebook'ta istediğim kişilere özel gösterebileceğim albüm açmakla falan da uğraşmak istemiyorum.

Yakın bir zamanda flickr'da pro hesap satın alacağım. Oraya private olarak fotoğraf yükleyebiliyoruz. Peki private yüklediğimiz fotoğrafları sağ tık -> resim kaynağını kopyala şeklinde paylaşabiliyor muyuz istediğimiz kişilerle? Malum milleti flickr'a üye etmeye çalışamam fotoğraf göstermek için...

Esasen istiyorum ki bir siteye fotoğralfarımı yükleyebileyim ve o fotoları görmek için insanlar belli bir şifre girsin... Var mı böyle bir sistem? Ücretsiz olsa iyi olur...

Keşke flickr'ın veya google'ın hizmetlerinde böyle şifreyle açılan fotoğraf olayı olsa... yoksa var mı? :D

Diğer alternatif de dosya paylaşım siteleri. Ama bu siteler de 40-50 yaşındaki teyzelerim için karışık gelebilir mesela. Rapid'e yüklesem sayfa açılacak da kod girilecek de 1 dk beklenecek de... İnsanlar için zahmet olur.

direkt dosyayı -arayüzsüz- indirecek bir link sunan bir site de pekala işime yarayabilir...

önerilerinizi bekliyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Mum_Chamber said:

veee cengizin soyadini da ogrendim =)

benden kayit olmus, simdi uyarisi geldi.

Kişisel bilgilerimi çalmak içinde di mi bu böhü, yoksa kim bu kadar isteyerek davetiye gönderri ki böhüü

ahaha bu arada ne güzel bişeymiş yahu bu
ben bunu süper kullanırım bak..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...