Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

15 Ocak İzmir toplaşkı

balon

Öne çıkan mesajlar

Beyler bayanlar,

netekim buluşma yatmış zaten de benim şahsen arkadaşlarımla bile doya doya vaktim olmadı geçirmeye. Ama İzmir'i beğendim.

Bostanlı Karşıyaka Alsancak Bornova Narlıdere vs gezdik.

Waffle'ımızı Akın'da yedik.
Kızlarağası mı ne oraya uğradık, boncuktan ibaret oldunu bilsem girmezdim meheh

Çok özledim arkadaşlarımla en önemlisi vakit geçirebildik.

Yani Tolga ayırabilecek vakit bulsam ayıp ediyosun zaten gelirdim. I kiss u

Ama cereb'in bedduasına inanabilirim buluşmama konusunda netekim efem giderayak uçağa binmeden el valizimi ofiste (nasıl olduysa!) çaldırdım. Bildin iş kıyafetleriyle gidip orada üstüme başıma bi şeyler aldım.

Şehir güzel, insanları insancıl. Sevdim İzmir'i de. Tabi çok özledim insanlarla birlikte olmanın da etkisi büyük fakat buna rağmen gayet güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

yok artık bi daha benden hayır beklemeyin : )
akarsanız denk gelirsek olur anca
valla dün bile homede pati toplaşlması yaptık be

eee nerde bizim gibi adamlar =) fırsat bulursak yine nutella falan buluşuruz şu senin sarışın ingilizce öğretmeninide çağır nutella ile iyi anlaşıyorlar onlar :P
Sosyal ağlarda paylaş

Bloodless said:

eee nerde bizim gibi adamlar =) fırsat bulursak yine nutella falan buluşuruz şu senin sarışın ingilizce öğretmeninide çağır nutella ile iyi anlaşıyorlar onlar :P

aga sen gel barış gelsin ben daha ne ingilizce öğretmenleri çağırıcam yenileri düştü :P
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

Bloodless said:

aga sen gel barış gelsin ben daha ne ingilizce öğretmenleri çağırıcam yenileri düştü :P

olm manita munita fişlicekler bak sizi bu gidişle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...