Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Jaguar'lı öğrenci görevden alınıyor.

dylanN

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:

JAguara laf etmek sadece kıskançlıktır ötesi yok. Çocuk veya babası kazanmış almışlar size ne bana ne bize ne? Belki piyangodan çıkmıştır paraları yani illa kıskançlık yapıcam diye her pahalı görünen insana laf etmek bence basitlik.

katılıyorum, uzanamadığı ciğere mundar deme durumu mu yoksa zenginin malı züğürdün çenesini yorar durumu mu yoksa hepsi birden mi ona karar veremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

medyada yer aldı tv ler de gösterdi hatta ama üzerinde durumladı tabii,

google da aratın
ÖĞRENCİLER KÖŞKE ÇIKMAK İÇİN TAKSİ PARASI TOPLADI

zaten görürsünüz videoları felanda var

iste su olayin uzerine medyanin gaziyla JAGUAR JAGUAR diye cocugu "zengin terbiyesiz velet" durumuna soktular. Isin kotu tarafi bilkent de kendi adini aradan cikarmak icin kendi ogrenci temsilcisini atti ortaya medyaya yem etti.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

taksici öğrenciler zaten en baştan davetli olmadıkları bir yere gidip hatayı yapmışlar.

kendi kafalarına göre gitmediler, yorum yapmadan önce bir okusan araştırsan daha iyi olurmuş,

öğrenciler bu uydurma köşk yemeğini protesto için toplanıp köşke yürümek istediler, polis öğrencileri dağıtamayacağını anlayınca ,köşkden haber geldi tamam o öğrencilerden 5 kişi gelsin diye , öğrencilerde cumhurbaşkanı ile konuşucaklarını sanarak gittiler köşke davetli!!! olarak , fakat cumhurbaşkanı bu öğrencilerle konuşmak yerine onlara genel sekreterini gönderdi, kendisi diğer öğrencilerle yemeğini yedi, karşılarına bile çıkmadı!
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

kendileri ile görüşülünce uydurma olma özelliğini kayıp mı ediyor yemek?

uydurma yemeği protesto etmemişler o zaman, kendilerinin davet edilmemelerini protesto etmişler.

ee ikisi aynı kapıya çıkıyor zaten! protesto ettikleri aslında temsilci olmayan akp nin seçmiş olduğu öğrencilere verilen yemek! protestonun amacı evet böyle bir yemek varsa bu yemekte olup cumhurbaşkanı ile görüşüp gerçekten öğrencilerin isteklerini şikayetlerini belirtmek, sonuçta davet edilince tabiki gidiceklerdi!

Yani dışarda dayak yiyen , hak aramaya çalışan öğrenciler yerine özel üniversitelerden, kendi seçtikleri insanları öğrenci temsilcisi diye çağırıp bakın biz aslında üniversitelerinin sorunlarını dinliyoruz mesajı vermeye çalışan akp yi haklı buluyorsun, oraya davet edilip yüzüne bile bakılmayan öğrencileri haksız buluyorsun!

yani şu olayda bile ben bu öğrencilerin yaptıklarını savunmak zorunda kalıyorsam, ki bunu yaşı genç insanlara karşı yapıyorsam vah bizim halimize!!
Sosyal ağlarda paylaş

olay jaguar değil.

zengin vs fakir de değil.

olay bir tarafta konuşmak isteyen öğrencilere ayarsız dayak reva görülürken, diğer tarafta diğeri jaguarından inip iztuzu sahillerine gider gibi saç sakal rahatça devletin üst düzey insanlarıyla görüşebilmesi.

insanlar bunu eleştiriyor yoksa kimin jaguar ı var kimin hummer ı var asıl dert bu değil.

ayrıca bir tarafta okul harçlarını ödeyemiyoruz diye sorunları olan öğrenciler bulunurken bir taraftada bunun gibi insanların birilerini " temsil " etmesi benim ağzımda acı bir tat bırakıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Vidar said:

saç sakala takılması da insanların ayrı bi saçmalık. yemişim adabını bilmemneyini. cumhurbaşkanı çağırdı diye sakalımı mı kesicem??

abi hacı sakalıyla da gidilmez ki oraya. hayatında bir kere bulacaksın o şansı çok büyük ihtimalle. üstüne bir de bilkent gibi bir üniversiteyi temsil ediyorsun. iş mi yani ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...