Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fıkra

0ne

Öne çıkan mesajlar

breh breh breh

Önüne geleni deviren bir güreşçi, padişahın huzuruna gelir. Padişah: “Bir de benimle güreş bakalım” der. Güreşirler ve güreşçi, padişahı da yener. Padişah da “Fidan gibi, dal gibi bir kızım var, onu sana hediye ediyorum” der. Kızını güreşçi ile evlendirir. Fakat bir hafta sonra kızı gelip babasına, “Ya baba, ben bu adamdan memnun değilim. Benimle yatağa girmiyor, benden uzak duruyor” der. Padişah, nedenini sorar. Kızı da “Bilmiyorum, benden uzak duruyor” diye yanıtlar. Padişah güreşçiyi çağırır: “Niye benim kızımdan uzak duruyorsun? Ben, seni evlendirdim, kızımın gönlünü hoş tutman lazım. Hiç kızıma dokunduğun yokmuş” der. Güreşçi de “Padişahım, eğer ben senin kızınla birlikte olursam, güçten düşerim. O yüzden şaapmıyorum kızınızı, yoksa seviyorum” açıklaması yapar. Padişah, bunun üzerine sinirlenir: “Ulan biz koca haremden geçip seninle güreşiyoruz ya…”

Sosyal ağlarda paylaş

Shimone said:

+18

Kız ergenlik çağına gelmiş. Annesi kızı yanına çağırıp,erkeklerle birlikte olmasını engellemek için kızına şöyle demiş:
-"Seninle sevişmek isteyen bir erkek olursa ona çocuğunuzun adının ne olacağını sor."
Kız bir gün bir bara gider. Birisi gelir ve sakin bi yere gidelimmi der. Kız :
-"Çocuğumuzun adını ne koyucaz?'diye sorar.
Oğlan hemen kızın yanından uzaklaşır. Başka biri gelir ve kız sorar " Çocuğumuzun adını ne koyucaz?" . Adam cevap vermez ve kızı evine götürür. Eve gelip sevişcekleri sırada tekrar aynı soruyu sorar kız. Adam tekrar cevap vermez
İş bitince kız tekrar sorar
-"Çocuğumuzun adını ne koymayı düşünüyorsun?'. Oğlan prezervatifi çıkartmış, ağzını bağlamış,
-"Bunun içinden çıkmayı başarırsa adı David Coperfield olsun." demiş.

diğer fıkraları biliyordum ama buna bayulduuum
Sosyal ağlarda paylaş

Fıkramsı

Devlet bir gün geniş ve boş bir araziye geceleri göz kulak olacak,500 TL maaşla,... bir bekçi işe almay...a karar verir. Bir süre sonra düşünülür ; ''Peki talimatlar olmadan bekçi işini nasıl yapacak'' Bir planlama birimi kurulur ve planlamayı yapmak üzere, 750'şer TL maaşla, iki kişi işe alınır.Bir süre sonra ''İşleri yapıp yapmadıklarını nasıl kontrol edeceğiz'' diye düşünülerek, 1.000'er TL maaşla, iki denetmen işe alınır,biri denetim yapar diğeri raporları yazar . Bir süre sonra'' Bunların maaşları hesaplanıp nasıl ödenecek '' diye tartışılırve 1.500'er TL maaşla, bir malimüsavir, bir katip, bir de istatikçi işe alınır. Bir süre sonra ;''Peki bunlardan kim sorumlu olacak.'' Diye düşünülür ve 5.000 TLmaaşlı bir müdür ve 3.000'er TL maaşla iki de müdür yardımcısı işe alınır. Bir süre sonra, ülkede ekonomik kriz çıkar ve bütçedeki masrafları kısmak için bekçi işten çıkartılır...!

Sosyal ağlarda paylaş

ehi ehi

-Temel 90 yaşına gelmiş. Fadime’ye demiş ki: “ Fadime biz eskiden bir şey yapardık, ne yapardık, ondan yapalım”
Fadime de demiş ki: “Valla 30-40 kırk sene oldu, ben de hatırlamıyorum ne yaptığımızı” derken öyle bir vaziyet almışlar. Temel’e bir titreme gelmiş, Fadime, ölüyor mu diye korkmuş: “Ne oldu Temel titriyorsun” demiş. Temel: “Valla bilmiyrum, ya gidiyrum, ya geliyrum.”

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...