Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baldur's Gate II'de Kangaxx Sorunsalı

Asteroth

Öne çıkan mesajlar

Ehehe benim bahsettiğim de Demi-Lich zaten. Bazı arkadaşlar lichi nasıl öldürüceğimi söylemişler de, o işin kolay kısmı zaten bana demi-lichin nasıl öldürüleceği lazım :) Demi-lich karşıma ilk geldiğinde tam bir dumurla karşılaşmıştım 6 tane adam sap gibi kapının önünde bekliyo, ben hepsini salıyorum üstüne , resimler teker teker kayboluyo...
Sonra bi ara mage'ime spell turning verip saldırtmıştım o da çok komik oldu çünkü adamda da spell turning var, o bana imprisonment atıyo, büyü 2-3 kere gidip geldikten sonra benim spell turning bittiği için mage kayboluyo...
Adam kendine en yakın düşmanına atıyo imprisonment'ı o yüzden deli gibi summon yapıp göndermeyi denicem bu sefer (Dark planetar,Hakeashar vs.)
Haber veriririm size sonucu :D[signature][hline]I am the "who" when you call, "Who's there?"
I am the wind blowing through your hair

I am the shadow on the moon at night
Filling your dreams to the brim with fright
Sosyal ağlarda paylaş

said:
capul, 18 Ağustos 2004 21:26 tarihinde demiş ki:
Aslında bence de daha zorlu olmalymış...sonuçta demi-lich yarı tanrı gibi bi olay, onu öldürenlerse 6 dene zibidi...ve aslında Baldur'da bi savaş ne kadar zorluysa o kadar da zevkli değil midir?
e sende tanrının tohumusun zaten :)

kangaxx?
vur kafasına terlikle
bide demogorgonu dene :)[signature][hline]Sphere, 24 Temmuz 2004 14:24 tarihinde demiş ki:
Herkesin yazdigini herkes bilebilir ama geriye kalan herkes bilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dojorel, 19 Ağustos 2004 20:27 tarihinde demiş ki:
cok kolay aslinda. underdark, mind flayer lair dan alacagin pembe tasmalari kullanabilirsin demi lich ustunde.

bug abuse[signature][hline]Sphere, 24 Temmuz 2004 14:24 tarihinde demiş ki:
Herkesin yazdigini herkes bilebilir ama geriye kalan herkes bilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

Var var...
Grupta level 20+ necromancer'ım , level 34 swashbuckler'ım , Korgan , Valygar , Yoshimo ve Jaheira var. Tabii değiştiricem grubu kısa sürede, bazı planlarım var da :)[signature][hline]I am the "who" when you call, "Who's there?"
I am the wind blowing through your hair

I am the shadow on the moon at night
Filling your dreams to the brim with fright
Sosyal ağlarda paylaş

Spell prot: abjuration (Maze'i engeller)
Melfs minute meteor (Her slota al ENinde sonunda sana dokunamadan ölüyor..)

Bunlar dışında birkaç koruma,saldırı büyüsü falanda var ama unuttum şimdi. khelbnes warding whip ve ruby ray of reversal de kullan. Ben bu taktikle solo öldürdüm genede öldüremezsen konuşarak anlaşmaya çalış.
Sosyal ağlarda paylaş

evet abuk yollardan biridir o. yüzük ring of ram.

ilk haritanın bir köşesine bilmem kaç tane trap koyuyorsunuz. kangaxx'ın altına koyamazsınız, koyarsanız ilk lich'in altında patlar. ilk lich'i normal yollarla öldürüyorsunuz, sonra kangaxx'ın eline ring of ram'i veriyorsunuz. trap'lerin oraya uçuyo ve bum.

gamebanshee'de okumuştum denemedim hakkaten zevkli eheh.[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu

[Bu mesaj Mirage tarafından 21 Ağustos 2004 17:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...