Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Makas böyle atılır.

Napolyonn

Öne çıkan mesajlar

kaçıncı açılışı lan bu topağın sdf

abi o değilde bu tuning olayını yasaklasınlar. en ufak bi ayar bile yasak olsun abi, spoiler bile taktıramasın kimse. sıtrit reyzing yapınca nfs underground hatunları gelicek zanneden barzolar da paralarını daha değişik şekillerde değerlendirirler böylece. ülkemiz kalkınır, gelişir.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Bazen çok şanslı olduğumu anlıyorum babamın bize verdiği trafik bilincini düşününce.

Sen ben bu bilinçteyiz de bu barzolar gelip bize çarpıyor sonra istediğin kadar bilinçli ol.Böyle arabanın sağına soluna önüne arkasına spike döşücen çarpsınlar sonra istediği kadar ağzına ağzına girsin spikelar
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

abi o değilde bu tuning olayını yasaklasınlar. en ufak bi ayar bile yasak olsun abi, spoiler bile taktıramasın kimse. sıtrit reyzing yapınca nfs underground hatunları gelicek zanneden barzolar da paralarını daha değişik şekillerde değerlendirirler böylece. ülkemiz kalkınır, gelişir.
Sunrooftan çıkıp da millete laf atan, dedeler müziği dinleten, iphone la ateş edip trafiği açmaya çalışanlara ne demeli sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

ben karşı değilim
herkes eceliyle ölecek diye bişey yok
bugun bana çarpar piyango yarın sana ya da anneme babama ya da başkasına, farketmez.
nasıl zevk alınıyorsa o şekilde ölmeyi de bilmeli insanoglu.

kendi zevki yüzünden başkalarının ölümüne yol açmalı mı peki ?

Hani şu tip şeyleri yapanlar zerre umurumda değiller, ilk olaylarında da umarım kaza yapıp ölürler.

Bu kadar da lanet okuyorum onlara, hatta umarım geçirdikleri kazadan sonra leşleri de parçalara ayrılır.

edit: hatta birkaç parçası bulunmazsa da işin bonusu olur.
Sosyal ağlarda paylaş

trainspotting23 said:

Xenocide said:

Sunrooftan çıkıp da millete laf atan, dedeler müziği dinleten, iphone la ateş edip trafiği açmaya çalışanlara ne demeli sdfsdf

onlar insanların hayatını tehlikeye atmıyolar olum sjhkshj
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

kendi zevki yüzünden başkalarının ölümüne yol açmalı mı peki ?

Hani şu tip şeyleri yapanlar zerre umurumda değiller, ilk olaylarında da umarım kaza yapıp ölürler.

Bu kadar da lanet okuyorum onlara, hatta umarım geçirdikleri kazadan sonra leşleri de parçalara ayrılır.

edit: hatta birkaç parçası bulunmazsa da işin bonusu olur.

tabi haklısın da beddua okumakla ya da makasa giren tip gördüğünde onu içindeki kin ile sıkıştırmakla sorun çözülmez ki.
pist lazım bunlara.
ölsün lan bunlar diye enerji harcayacagina pist yapın lan bunlara deseniz daha mantıklı olmaz mı
Sosyal ağlarda paylaş

abi sorun o ki bu adamların isteği pist değil zaten, yani elbet isteyenler vardır 4-5 tane de onları kenara koysak yine olay orada değil,

adamlar bunu seviyor, trafikte makas atmayı,

hani bunu yapınca kendilerini daha üstün sanıyorlar, herkes mal, herkes araba kullanmayı bilmiyor onlar biliyorlar sadece araba kullanmayı,

istanbul'da 50 tane pist olsun, yine gider bunu yapar bu adamların büyük çoğu, bedava herşeyden önce ...

hani kendi hayatlarının bir değeri yok ama senin benim hayatımı da tehlikeye atıyorlar, en kötüsünden belki gözün gibi sakındığın ve zarar gelmesin diye deli gibi dikkat ettiğin araca hasar veriyorlar.

Hani benim gözümün önünde oldu, eleman birine makas attı yine bu şekilde, öndeki adam korktu direksiyonu hafif kırdı ve yan şeritteki araca girdi. Bunun gibi bir çok olayı birçok insan gördü, bu olay yüksek hızlarda E-5 veya TEM'de meydana gelse zaten ölüm oluyor işin içinde,

Yani pist falan bahane, bu makas denilen olayın zihniyetlerden atılması gerek. Ben hergün trafikte bunlardan görmek istemiyorum artık, tek tük değiller ki adamlar onlarca var ...
Sosyal ağlarda paylaş

elikanliadam said:

hangi biri sığacak abi piste? 18 yaşına gelip altına şahin çekilen her arkadaşta birden makas atma isteği oluşuyor. bunları toplasan yer yetmez. anca çarpışan oto olur bunlardan.

ha birde şu düşünce işte,

araba eğlence aracı, toplamsal statü de sınıf atlama objesi vs. olarak görülmemeli,

zaten kafa yapısından direk fail oluyor ülke gençleri

makas atıyorlar diye de suçlamamak gerek aslında da, eğitimsiz vs. böyle birşey işte
Sosyal ağlarda paylaş

Abartma yahu helikopterle yetişemiyor falan nfs oynuyoruz sanki spike falanda atsınlar =)

Gece belirli noktalarda kontrollü geçiş yapılır köy yollarındaki gibi checkpointler orada yakalanırlar her türlü.

Ama çok aşırı cezalar konulmalı özellikle bu arabayla adam ezme suçu adam öldürme suçuna girmeli
Sosyal ağlarda paylaş

koyuyolar zaten caddebostan sahil gibi meshur noktalara, bu sayede de onunu kesiyolar, ama adamın nerede yapacagı belli degil, her yeri de tutamazsın. polisle bitecek iş degil bu yani, ama faydası yadsınmaz.
asıl bi şekilde araçlarla şeritler arasında iletişim kuran sstem geliştirip, belli bi süre zarfı içinde beli bi sayıdan fazla şerit degistiren araclar kontrole alınabilir.
yani ya yaslıdır farkında olmadan serit kacırıyodur, ya kararsız ev kadınıdır, ya da makascıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

abi tamam da E-5 gibi TEM gibi yollarda nasıl kontrol noktası oluşturacaksın ki?

Hani E-5'i anlarım da, TEM?

birinden kovsan diğerine giderler, zaten şehir içinde yapmıyorlar korkudan ezikler, e-5'in genişlediği yerlerde dönüyor olaylar,

bir kere yine babamı gece yarısı havaalanından almaya giderken böyle yanımdan geçmişlerdi, 4-5 araba avcılar-küçükçekmece yolunda

geceyarısı hem boş oluyor oralar, hemde geniş ve eğim aşağı olduğundan daha iyi hızlanabiliyor ezik çocukları,

abudik gubidik yerlere mobese, eds koyacaklarına buralara koyup bunların feleklerini sevecek kadar ceza verilse aslında sorun biraz çözülür ama ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...