Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

seninki kaç santim?

coamenel

Öne çıkan mesajlar

50 sene sonra dünyada mercan diye birşey kalmayacak. mercan kalmayınca su hayatının CİDDİ bir çoğunluğu zaten yok olacak. sudaki karbondioksit oranı 3 katına çıktı.

bu processi hızlandırdıkça hızlandırıyor insanevladıkoduum. az biraz aklı yüzde 2 çalışan falan insan var. bari onları kötülemeyin.

tamam sinirlendim yazdım dahada trollenmem
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi tekere de çomak sokmasak.
adamlar için çok keyifli bişi diildir eminim yada sırf egoları için kendilerini zincirlemiyolardır metrelerce yükseklikteki bacalara.
evet dikkat çekmeye çalışıyolar ama neye?
bazen bizim farkında bile olmadığımız şeylere.
ayrıca işleri emin olun sadece zincirlenip şov yapmak diil.biraz takip edersek aktif yada pasif eylemcileriyle aslında bazı şeyleri başardıklarını da görücez..

şu önyargımız da olmasa..=/ ha ayrıca merak ederseniz

buyrun
Sosyal ağlarda paylaş

BÖBÖKOYOROMOYOSONOZ

Bok yaramıyoruz, yaz anasını satayım klavye tuşu aşınmaz, yaz. BÖBÖKÖYÖRÖMÖYÖRSÖNÖZ, ya bi daha.

Greenpeace samimi bi örgüt değil, hiçbir ülkede. Onların zincirlerle yapamadıklarını sessiz sedasız başaran insanlar var. Köylerde falan gönüllü çalışan çevre mühendisleri, ziraat mühendisleri, ve bu bölümü okuyan öğrenciler var.

Greenpeace de işte enerji ihtiyacı hayvani seviyelere ulaşmış bi ülkede nöklööröhayör diye eylem yapsın ancak. Karşılıksız projelerde mütevazi şekilde görev almak istedikleri şeyler değil ki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...