Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Server hakkında güncel bilgiler

Lord_MMM

Öne çıkan mesajlar

bu 1-2 saat süre bütün serverların updatelerinin tamamlanarak restart edilme süreleri bu arada.Sabah oyun açıldığı halde yeni ödenen accountlarda sorun çıkarması nedeniyle acil bir bakıma daha girmiş.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

28.09.2004 saat 18.00(oglenden sonra oluyor <---)

Account server durum: DOWN!
Character server durum: DOWN!
İnter server durum:DOWN
Patch1 ve patch 3 server durum :DOWN!

problemleri aşamadıkları belli.acaba kac teknik asistan calisiyor.
turkiyede bu olay olsaydı tamam diyecektim ihmalkarlık vardir.yurtdisinda da mi durum aynı?

her zaman problemli oynadik ama hic oynayamamktan iyiymis acikcasi.
Server programı falan degisiyomus dendi .. acaba kimi kandırmaya calisiyorlar anlamadim aynı problemler devam ediyor.

Gmler euro forumlarındaki tum sikayet mesajlarını silmisler bu kadari da pes dogrusu.Biz hic bir seyi sikayet edemeyecekmiyiz?paramizla rezil mi olucaz?

bu sefer cok kızdım cook >:)[signature][hline]lll ll llll l l l llllll l l l l l lllll
11 2340 9284 19498
Sosyal ağlarda paylaş

Arladaşlar bu forumlarda bu şekilde yapılan konuşmalar pek hoş karşılanmaz. Evet bir problem var ve büyük bir problem olması lazım çünkü bu kadar uzun sürmezdi başka türlü. Türk gmlere boşuna yüklenmeyin çünkü bunun onlarla bi ilgisi yok server türkiyede değil. Paramızla rezil mi olcam demişsin, evet haklısın bu kadar uzun sürmesi biraz üzücü ancak mağdurların oyun süreleri 1 hafta uzatıldı telafi amaçlı.
Lütfen bu forumu bu şekilde devam ettirmeyi, gelişme oldukça Darksun zaten haber vermektedir. Aksi takdirde kitlemek zorunda kalacağım.[signature][hline]7x/50 Swinger Rogue
Others cannot understand and some watch with fright, but in reality, if he gets mad, nothing in sight can be considered safe.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kekadam, 28 Ağustos 2004 18:03 tarihinde demiş ki:

Gmler euro forumlarındaki tum sikayet mesajlarını silmisler bu kadari da pes dogrusu.Biz hic bir seyi sikayet edemeyecekmiyiz?paramizla rezil mi olucaz?

bu sefer cok kızdım cook >:)

Dikkat edersen server da yaşanan sorunlar nedeniyle 27 sinde atılan herşeyin yokolmuş olduğunu görürsün, bir kasıt yok.Bilgilendirme amaçlı postlar bile yokolmuş.Herşeyin ardında kötü niyet aramayalım.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lind3r0th, 28 Ağustos 2004 18:11 tarihinde demiş ki:
Ya az 2dk ağlamayın o kadar kolaymı bu işler adamlar illaki uğraşıyordur az sabredin

hehe .. bakın hiç bir seyi sikayet etmeyelimmantığı.koyun gibi yaşayalım olanlardan sorumlu aramayalım herşeye boyun eğelim.ben ağlıyorum kardeşim eğer buna ağlamak diyorsan ben hıçkırarak ağlıyorum..

serverin yurtdişinda (frankfurt) oldugunu bende biliyorum.yani bazı seyleri bilip bilmeden yazmadim fakat eger 27 sindeki herşey silinmiş ise gm lerin gunahını aldim ozur dilerim.

burada bir seye dikkatinizi cekmek isterim genel olarak Turk Gm lerde (genelden bahsediyorum sahislari lutfen aklınızdan cıkarın) bir hava varki adini koyamıyorum.Bunun da bazi sebepleri var tabiki.Yabanci Gm ler nedense(!) daha bir sagduyulu ve yardimsever.

gm lere sikayet edilecek bir husus oldugunda zaten insanlar sinirli oluyor bunun ustune Gm oyuncu ile polemige giriyor vs.bunlar yasadigimiz bazi sorunlar.Bunların tartisilmasi lazım.Tanidigim bir cok oyuncuda yeterli yardim ve bilgiyi alamadiklarından sikayetci.

gmler uzerlerinde dokunulmaz yazan insanlar degillerki onlarında elestirilmesi ve yanlıslarını duzeltmesi gerek.Tabi olaya onların gozunden bakıp kendimizdede bazı promlemler aramak lazım.

Ben kendimde arıyorum fakat karsi tarafta aynı seyi goremeyince gercekten cok kızıyorum

bu sefer daha cok kızdım cook >:)[signature][hline]lll ll llll l l l llllll l l l l l lllll
11 2340 9284 19498

[Bu mesaj Kekadam tarafından 28 Ağustos 2004 18:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sorun gm lerde değilki, öyle bir hava varki sanki türk gm ler kendi vatandaşlarının kötülüğünü düşünüyor.Hep art niyetliler, hiç yardım etmiyorlar vs vs
Yani orda başlıkları göremediğinizdede aklınıza ilk gelen bunlar bu başlıkları silmiş bizi konuşturtmuyor değilmiydi?
Sorun burda bence...[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece sana değildi gm lere yüklenmeyelim sözü genel öyle. Nedir bu gmler, ne iş yaparlar hede hödö gibi pek çok başlık açıldı ve silindi. Bu yaklaşımlar yanlış. Ben buraya durmadan post atıp boşu boşuna nedir bu diye yazmayın zaten thread bununla ilgili ve Darksun da haberleri tek tek bize iletiyor ve durumu açıklamış. Gm lerde bir hava var ki diye başlamışsın, insana başta öyle geliyor ama inan hergün kaç kişiyle uğraşıyorlar ve yardım ediyorlar, inan düşünüldüğü kadar kolay değil. Ben de başka ir oyunda zamanında yaptım ve görünce anladım ancak gerçekten zor biriş. Yarım edtme konusuna gelince oyun içinde thief skilleri nelerdir? Firewall için hangi skiller lazım. En iyi para nerde kasılır? .... gibi soruların yanıt almaması normaldir çünkü bu forum bu tip yardımlar için vardır. Ben vaktimin büyük çoğunluğunu forumlara ayırıyorum ve elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum fakat eksik yanlarım olabilir sonuçta hepimiz insanız kimse mükemmel değldir. Ben bu oyunu tamamen kendim deniyerek, yanılarak öğrendim. Çok zorlandım ve işte bunu başkaları yaşamasın diye burda yardım etmeye başladım. Umarım edebiliyorumdur. Türklere genelde konuyu sorgulamadan kızma, cevap verme huyları var,bunu kişisel alma, o yüzden de pek çok zorluklarla karşılaşabiliyor insanlar.
Eğere aklınıza takılan şeyler olursa ve bunu forumlarda konuşmak istemiyorsanız elimden geldiğince yardım için;
[email protected] dan bana ulaşabilirsiniz, uyanık olduğum sürece msn açıktır.
Lütfen herşeyden önce saygı gösterelim ki saygı görelim.[signature][hline]7x/50 Swinger Rogue
Others cannot understand and some watch with fright, but in reality, if he gets mad, nothing in sight can be considered safe.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Maxarathiel, 28 Ağustos 2004 18:54 tarihinde demiş ki:
Sadece sana değildi gm lere yüklenmeyelim sözü genel öyle. Nedir bu gmler, ne iş yaparlar hede hödö gibi pek çok başlık açıldı ve silindi. Bu yaklaşımlar yanlış. Ben buraya durmadan post atıp boşu boşuna nedir bu diye yazmayın zaten thread bununla ilgili ve Darksun da haberleri tek tek bize iletiyor ve durumu açıklamış. Gm lerde bir hava var ki diye başlamışsın, insana başta öyle geliyor ama inan hergün kaç kişiyle uğraşıyorlar ve yardım ediyorlar, inan düşünüldüğü kadar kolay değil. Ben de başka ir oyunda zamanında yaptım ve görünce anladım ancak gerçekten zor biriş. Yarım edtme konusuna gelince oyun içinde thief skilleri nelerdir? Firewall için hangi skiller lazım. En iyi para nerde kasılır? .... gibi soruların yanıt almaması normaldir çünkü bu forum bu tip yardımlar için vardır. Ben vaktimin büyük çoğunluğunu forumlara ayırıyorum ve elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum fakat eksik yanlarım olabilir sonuçta hepimiz insanız kimse mükemmel değldir. Ben bu oyunu tamamen kendim deniyerek, yanılarak öğrendim. Çok zorlandım ve işte bunu başkaları yaşamasın diye burda yardım etmeye başladım. Umarım edebiliyorumdur. Türklere genelde konuyu sorgulamadan kızma, cevap verme huyları var,bunu kişisel alma, o yüzden de pek çok zorluklarla karşılaşabiliyor insanlar.
Eğere aklınıza takılan şeyler olursa ve bunu forumlarda konuşmak istemiyorsanız elimden geldiğince yardım için;
[email protected] dan bana ulaşabilirsiniz, uyanık olduğum sürece msn açıktır.
Lütfen herşeyden önce saygı gösterelim ki saygı görelim.

ok yazın beni tatmin etti ozur diliyorum[signature][hline]lll ll llll l l l llllll l l l l l lllll
11 2340 9284 19498
Sosyal ağlarda paylaş

Patch server hariç diğerleri online, sunucu kapasitesi 3k ya kadar geldi hemen
giremeyenler , restart, restart modem, ro restart denesinler lütfen.Oda olmazsa patch serverda birazdan online olur zaten.[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kekadam, 28 Ağustos 2004 18:42 tarihinde demiş ki:
said:
Lind3r0th, 28 Ağustos 2004 18:11 tarihinde demiş ki:
Ya az 2dk ağlamayın o kadar kolaymı bu işler adamlar illaki uğraşıyordur az sabredin

hehe .. bakın hiç bir seyi sikayet etmeyelimmantığı.koyun gibi yaşayalım olanlardan sorumlu aramayalım herşeye boyun eğelim.ben ağlıyorum kardeşim eğer buna ağlamak diyorsan ben hıçkırarak ağlıyorum..

serverin yurtdişinda (frankfurt) oldugunu bende biliyorum.yani bazı seyleri bilip bilmeden yazmadim fakat eger 27 sindeki herşey silinmiş ise gm lerin gunahını aldim ozur dilerim.

burada bir seye dikkatinizi cekmek isterim genel olarak Turk Gm lerde (genelden bahsediyorum sahislari lutfen aklınızdan cıkarın) bir hava varki adini koyamıyorum.Bunun da bazi sebepleri var tabiki.Yabanci Gm ler nedense(!) daha bir sagduyulu ve yardimsever.

gm lere sikayet edilecek bir husus oldugunda zaten insanlar sinirli oluyor bunun ustune Gm oyuncu ile polemige giriyor vs.bunlar yasadigimiz bazi sorunlar.Bunların tartisilmasi lazım.Tanidigim bir cok oyuncuda yeterli yardim ve bilgiyi alamadiklarından sikayetci.

gmler uzerlerinde dokunulmaz yazan insanlar degillerki onlarında elestirilmesi ve yanlıslarını duzeltmesi gerek.Tabi olaya onların gozunden bakıp kendimizdede bazı promlemler aramak lazım.

Ben kendimde arıyorum fakat karsi tarafta aynı seyi goremeyince gercekten cok kızıyorum

bu sefer daha cok kızdım cook >:)

Emin ol zamanında senden fazla tartıstım buna benzer olaylar yuzunden git bak euro-ro forumlarına ama gel görki ben anladım zırlamanın bir fayda getırmeyeceğine ve durup herseyı beklemeyı ogrendım bazı seyler zırlamakla duzelmıyor bu bir grcek[signature][hline] °_°
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...